باشگاه پاس همدان مهمان‌های برنامه نود را افرادی معلوم‌الحال می‌داند!

باشگاه پاس همدان به دلیل آن‌چه "هجمه انتقادهای شخصی و یک‌طرفه عادل فردوسی‌پور علیه واگذاری تیم‌های تهرانی به شهرستان‌ها در برنامه نود " خواند، بر علیه این مجری تلویزیون بیانیه صادر کرد.
به دلیل صحبت‌های مطرح شده در برنامه نود این هفته درباره انتقال تیم‌های تهرانی به شهرستان‌ها و انتقادهای عنوان شده در آن نسبت به مسوولان باشگاه پاس همدان، این باشگاه علیه مجری برنامه نود، بیانیه‌ای صادر کرد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: "دیدگاه مطرح شده از سوی فردوسی پور در برنامه 90 مبنی بر انتقال تیم ها به شهرستانها صرفا نگاه شخصی اش است و از زاویه و دریچه دید خود به این موضوع می پردازد و افرادی که او به برنامه اش دعوت می کند، همان شخصیتهای معلوم الحالی هستند که یا ارتباط دوستانه با آقای مجری دارند و یا شیفته حضور در برنامه هایی این چنینی هستند.
نماینده مردم ساری در مجلس که میهمان برنامه دوشنبه شب 90 بود به گونه ای در مقابل انتقال تیم ها موضع گرفت که انگار اطلاعی از این موضوع نداشت که سال گذشته تیم مهرکام پارس تهران نیز در جریان همین انتقال ها و به خواست مسوولان مازندرانی به ساری انتقال یافت و نامش به صنعت ساری تغییر کرد!
خطاب به عادل فردوسی پور باید به این نکته متذکر شویم که انتقال تیم ها منع قانونی ندارد و نمی توان به آن خرده گرفت و در مقابل، اصل تمرکز زدایی است که سالهاست دولت درصدد اعمال آن در شهر چند میلیونی تهران است تا از بن بست شلوغی، ترافیک و آلودگی و ... خارج شود. آیا به جز این است که سلیقه شخصی افراد وجهه قانونی ندارد و حتی می توان آنرا مشمول تخلفات در تشویش اذهان عموم دانست. کدام قانون بویژه در فوتبال این انتقالات را منع می داند.
فردوسی پور در برنامه اش بارها کلمه جوانمرد را بکار برد اما غافل از اینکه حرکتش آنقدر ناجوانمردانه بود که حتی فرصت نداد تا باشگاه پاس با ورود به این برنامه از منافع خود دفاع کند و در مقابل با افرادی ارتباط برقرار می کند که هر یک سنگ خود را به سینه می زدند و کاری به اصل انتقال نداشتند.
فردوسی پور در برنامه 90 آنچنان صحبت های مدیرعامل پاسی ها را تحریف کرده بود که باعث شد تا هواداران تیم شاهین بوشهر نیز دچار اشتباه فکری شوند. عباس صوفی در کدام مصاحبه اعلام کرده بود که شاهین بوشهر هم تیم تهرانی است بلکه به این نکته تاکید کرد که شاهین در بوشهر اوج گرفت و این مردمان فوتبالدوست بوشهر بودند که شاهین را از انحلال نجات دادند.
90 در مجموع به برنامه ای مملو از حاشیه ها و تنش های فوتبالی مبدل شده و بازخورد مثبتی از خروجی این برنامه دیده نمی شود. این برنامه فاقد هرگونه دیدگاه علمی در راستای کمک به فوتبال کشور است و چالش هایی که ایجاد می کند به طور حتم باعث تشدید حواشی فوتبال شده است.
فردوسی پور در بحث انتقال پاس هیچ گاه به این نکات اشاره نکرد که پاس با انتقال به همدان تحت حمایت هزاران هوادار قرار گرفته، سه ورزشگاه اختصاصی در اختیار دارد، هتل اختصاصی در مالکیت این تیم است، باعث شور و نشاط وصف ناپذیر در بین جوانان علاقه مند به فوتبال استان شده و صدها عامل تاثیرگذار که از این انتقال عاید استان همدان شد.
آقای ضرغامی امروز روی صحبت همدانی ها با شماست و پاسخ بدهید که این غرض ورزی های برنامه 90 که هر از گاهی علیه یک باشگاه و استانی ضورت می گیرد، تا چه زمان ادامه دار است. با مسببان اهانت به مردم فوتبالدوست همدان که پیشینه ای تاریخی در فوتبال دارند چه برخوردی خواهید کرد. انتظار می رود به عنوان شخص اول مدیریت در برنامه های صدا و سیمای کشور که تریبون ملی است، پاسخ جامع و قانع کننده ای به مردم همدان بدهید.
43 43

کد خبر 155853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =