قادریم کارهای بزرگی برای تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان انجام دهیم/ خبرهای خوب در پایان لیگ

کاپیتان تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به خودمان ایمان داریم که قادریم کارهای بسیار بزرگی را برای تیم مان انجام بدهیم.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان؛ علی دورقی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در اتاق کنفرانس مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد، اظهار کرد: خوشحالم که امسال به تیم آبادان ملحق شدم. این افتخار بزرگی برای من است زیرا خودم هم خوزستانی ام. تیم ما به نسبت پارسال و سالهای قبل تر، تیمی جوان است و شرایط اش قدری فرق دارد.

وی افزود: بازیکنان جوان، مستعد و با انگیزه در قالب تیم گرد هم آمده اند امید می رود با کمک یکدیگر بتوانیم نتایج خوب و در خور شان استان خوزستان و شهر آبادان را به دست آوریم.

وی تصریح کرد: فرق ما با سالهای پیش اینست که حدود ۸ بازیکن بومی داریم بازیکنانی که بسیار خوبند و فکر نمی کردم اینقدر بازیکنان جوان، خوب و آینده دار در خوزستان باشند. امید می رود اقدام باشگاه نفت در استفاده از بازیکنان جوان بومی ادامه دار باشد.

کاپیتان تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان یادآور شد: کار بسیار سختی امسال داریم. تیمها بسیار هزینه کردند و تیم ما به نسبت دیگر تیم ها در هزینه کرد هفتم یا هشتم است. آنها می توانند از بازیکنان خارجی در تیم هایشان استفاده کنند اما ما هنوز مجوز گرفتن بازیکن خارجی را دریافت نکردیم.

دورقی؛ گفت: امید می رود با کمک مدیریت باشگاه و کادر فنی بازیکن خارجی به تیم ما اضافه شود. اگر هم نشد زیاد مهم نیست ما به خودمان ایمان داریم که می توانیم کارهای بسیار بزرگی را برای تیم انجام بدهیم.

وی افزود: به نظر من بعد از لیگ خبرهای بسیار خوبی برای تیم نفت به وجود می آید، دو یا سه بازیکن به تیم ملی راه پیدا می کنند، زیرا انگیزه ی بالایی در تمرینات از آنها دیده ام که در حد تیم ملی ظاهر می شوند.

وی اظهار کرد:همه اعم ازمردم، باشگاه، سرمربی، کادر فنی و بازیکنان بایستی به یکدیگر کمک کنیم تا بتوانیم نتیجه ی مطلوبی را به دست آوریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به چگونگی وضعیت محل اسکانشان که از سوی باشگاه نفت در اختیار آنان قرار داده شده است، تصریح کرد: همان جایی که دیگر بازیکنان تیم زمانی در آنجا اسکان داشتند مستقر شده ایم و محل بدی نیست. هر باشگاه سیاست خودش را دارد و چون باشگاه نفت شرکت دولتی است به هر حال تحت شرایطی کارهایش از پیش می رود.

وی با تاکید بر اینکه بایستی از ظرفیت خود باشگاه استفاده شود، گفت: ما هم در هنگام انعقاد قرارداد مکان اسکانمان را دیدیم و پذیرفتیم. البته چون در ابتدای آغاز فصل جدید قرار داریم ممکن است مشکلاتی هم باشد اما مدیریت باشگاه تمام تلاشش را برای رفع آنها بکار گرفته است. این مسائل جزیی است و اگر الان می گویم شرایط اسکان خوب است نباید اگر سال بعد در جایی دیگر بودم بگویم شرایط در آبادان خوب نبود و در حقم کم لطفی شد. به نظرم برخی از حرفها حاشیه است و بیانشان برای تیم خوب نیست ضمن اینکه تمرکز بازیکنان را نیز بر هم می زند.

وی افزود: باشگاه تمام تلاشش را بکار گرفته تا آن اندکی مشکلاتی که هست را برطرف کند و ما بتوانیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

46

کد خبر 1558543

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =