چهارمین عصر شعر دفاع مقدس با عنوان «فانوس سرخ شب» برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری از برگزاری چهارمین عصر شعر دفاع مقدس با عنوان «فانوس سرخ شب» به مناسبت چهل و یک سالگی هفته دفاع مقدس با همکاری انجمن ادبی نغمه ترنج هفشجان از طریق فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  «ابراهیم شریفی» امروز در ششمین روز از هفته دفاع مقدس اظهار داشت:چهارمین  عصر شعر دفاع مقدس با عنوان «فانوس سرخ شب ۴» به مناسبت چهل و یک سالگی هفته دفاع مقدس به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و با همکاری انجمن ادبی نغمه ترنج شهرهفشجان برگزار می شود.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این برنامه ادبی سه شنبه شب(۶مهر ۱۴۰۰ساعت ۲۱تا ۲۳ شب)  در اینستا گرام به آدرس rabh.farahmand@برگزار می شود.

 وی ابراز کرد: در آیین شب شعر دفاع مقدس با عنوان «فانوس سرخ شب ۴» شاعران کشوری ( از چند استان کشور) وشاعران توانمند استانی  با موضوع دفاع مقدس با اجرای مجری کارشناس ربیع فرهمند شعر خوانی می کنند

 شریفی گفت: روایتگری دفاع مقدس از دیگر برنامه های آیین شب شعر  دفاع مقدس با عنوان «فانوس سرخ شب» با ارتباط تصویری در فضای مجازی است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این اداره کل از اغار هفته دفاع مقدس  ۴۱عنوان برنامه فاخر را به همین مناسبت  تا پایان هفته برگزار می کند .

46

کد خبر 1558948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =