معرفی فیلم‌های بخش مسابقه «پویانمایی کوتاه» جشنواره فیلم کودک

فهرست فیلم‌های منتخب پویانمایی کوتاه برای حضور در بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان، اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین، در سی‌وچهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ۱۷ فیلم در بخش پویانمایی کوتاه به نمایش درمی‌آید.

فهرست آثار «پویانمایی کوتاه»

۱. «آی‌دی»، به کارگردانی فهیمه قبادی و تهیه‌کنندگی فهیمه قبادی و مرگز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲. «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر»، به کارگردانی صادق جوادی و تهیه‌کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۳. «پرنده‌باز»، به کارگردانی سید احمد جعفریان و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خمینی‌شهر
۴. «پسربچه و درخت سیب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جلال پناهی
۵. «پیش از بهشت»، به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی- محصول باشگاه فیلم سوره
۶. «خوردم، خوردی،…»، به کارگردانی شیدخت دژم‌شهابی و تهیه‌کنندگی شیدخت دژم‌شهابی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۷. «خوش آمدید»، به کارگردانی نعیمه محمودی و تهیه‌کنندگی نعیمه محمودی – محصول واحد پویانمایی شبکه فارس و نشر چشمه
۸. «درخت ترش»، به کارگردانی اکبر تراب‌پور و تهیه‌کنندگی اکبر تراب‌پور و انجمن سینمای جوانان ایران دفتر همدان
۹. «رویای ابری»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ریحانه عین‌اللهی و بهاره عین‌اللهی
۱۰. «ستارگان زیر باران»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سارا نامجو
۱۱. «شبح ترسو»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس- محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان
۱۲. «فوبی»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام امینیان
۱۳. «کیمیاگر»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مسعود قدسیه
۱۴. «گذشته»، به کارگردانی حمید محمدی و تهیه‌کنندگی حمید محمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۵. «گنج واقعی»، به کارگردانی محسن صالحی‌فرد و تهیه‌کنندگی رضا صالحی
۱۶. «موزی که می‌خندید»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس – محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

۵۸۵۸

کد خبر 1559005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =