تخریب ساخت و ساز غیرمجاز بطول ۳۰۰ متر در بروجرد

مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی لرستان از تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در بروجرد به طول ۳۰۰ متر خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، بهرام دریکوند گفت : حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی موجب تأمین امنیت غذایی، توسعه روستایی، توسعه صادرات و ارزآوری می‌شود و همچنین عاملی برای جلوگیری از فرسایش خاک و بروز سیلاب است.

وی در حاشیه تخریب ساخت و ساز غیر مجاز به صورت پی و دیوار کشی به طول ۳۰۰ متر در اطراف زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در منطقه نظام آباد فیال شهرستان بروجرد با اشاره به اقدامات جهاد کشاورزی در سال‌های اخیر برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و برخورد با متخلفان و تأکید بر آثار این اقدامات در افکار عمومی گفت: نباید توقف و خللی در ادامه این مسیر به وجود آید و با همکاری سایر ادرات و ارگان‌های دولتی ذی‌ربط حافظ اراضی کشاورزی خواهیم بود.

  مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی لرستان با اشاره به مشکلات موجود و تمایل مردم به توسعه شهرها و روستاها تصریح کرد: ما ملزم به اجرای قانون هستیم و بنا به قانون از ساخت‌وساز غیرمجاز جلوگیری می‌کنیم.

بهرام میر دریکوند در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم با مساعدت و همکاری دستگاه های ذیربط ، مالکان زمین‌های زراعی و باغی و همچنین اطلاع‌رسانی به‌موقع مردم و بهره‌برداران از طریق سامانه ۱۳۱ از وقوع جرم تغییرکاربری‌های غیرمجاز و تخریب اراضی کشاورزی توسط افراد سودجو جلوگیری کنیم.

کد خبر 1559035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =