گل‌محمدی: برنامه تیم ملی کار ما را سخت‌تر کرد

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تداخل اردوی تیم ملی با تمرینات آماده‌سازی این تیم، کار را برای سرخ‌ها سخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یحیی گل‌حمدی سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم اظهار کرد: وضعیت تمرینی بازیکنان در شرایط خوبی است و روز به روز پیشرفت می‌کنند. انگیزه بالایی دارند و شرایط بدنی خوبی دارند. فقط احتیاج به بازی تدارکاتی بیشتر داریم و با توجه به شروع نشدن لیگ برتر، مشکل ما شروع نشدن لیگ است. هم استقلال تاجیکستان و هم تیم فوتبال الهلال از دل مسابقات می‌آیند. ما یک دیدار دوستانه با پیکان داشتیم و روز جمعه هم با شهرداری آستارا و ۱۶ مهر نیز با سپاهان بازی داریم. برنامه‌ریزی ما به‌گونه‌ای بود که با آمادگی کامل به مصاف الهلال برویم.

وی ادامه داد: متاسفانه تداخل زمان تمرین ما تیم ملی وجود دارد و کار را سخت می‌کند زیرا ۴ روز بعد از بازی با کره‌جنوبی، ما باید به مصاف الهلال برویم. بازیکن هم احتیاج به ریکاوری و هم احتیاج به تمرین تاکتیکی دارد تا هماهنگی بیشتری به وجود بیاید. باید سعی کنیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

او درباره مصدومان تیمش گفت: علی شجاعی، به طور قطعی نمی‌رسد و کامیابی‌نیا و مهدی مهدی‌خانی هم بعید می‌دانم به دیدار با الهلال برسند.

گل‌محمدی درباره بازی با سپاهان گفت: جور کردن بازی دوستانه راحت نیست و باید شرایط تیم‌های دیگر را بسنجیم و همه این‌ها باعث می‌شود که بتوانیم یک بازی دوستانه را تدارک ببینیم. ملی‌پوشان ما نیستند اما فکر کنم بازی خوبی از آب در بیاید. جا دارد از آن‌ها تشکر کنیم که با ما همکاری کردند تا این بازی را انجام دهند زیرا محک خوبی برای ما می‌شود چرا که با توجه به معذوریت‌هایی که بود، سپاهانی‌ها می‌توانستند این مسئله را قبول نکنند اما من از محرم نویدکیا تشکر می‌کنم.

سرمربی پرسولیس درباره حمایت‌های صورت گرفته از این تیم در آستانه لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه این مشکلات وجود دارد و سعی می‌کنیم کار خود را کنیم و اولویت ما تیم پرسپولیس باشد. ما کار کردیم و سعی کردیم تمرکزمان روی کارهای خودمان باشد اما مشکلات مالی و مدیریتی، نبودن کارگزار، بسته بودن پنجره‌ها و مشکلات دیگر وجود دارد و صدری هم تنها است و باید صبر کنیم و به آن‌ها کمک کنیم. او قول داده تا فردا بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا بازیکنان با انگیزه کافی وارد مسابقات شود. امیدوارم تصمیماتی که در آینده برای باشگاه گرفته می‌شود، بتواند به پرسپولیس کمک کند و مشکلات را حل کند زیرا این مشکلات حل شدنی است و افراد اصلح باید داخل باشگاه وارد شوند.

وی ادامه داد: در حیطه من نیست که بخواهم درباره هیات مدیره و این که چه کسانی می‌خواهند انتخاب شوند صحبت کنم. اجازه دهید تمرکز من روی تیم و بازیکنان باشد. متولیان باشگاه و مسئولین امر از شرایط باشگاه خبر دارند و با انتخاب خوب خود می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. ما سرمان به کار خودمان است و اگر بخواهیم در مسائل دیگر خدمت کنیم، از هدف اصلی خود دور می‌شویم.

256 251

کد خبر 1559138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =