تقابل کریس رونالدو با تیم خاطرات تلخ و شیرین

ورزش‌سه نوشت: آمار نشان می دهد ویارئال کار دشواری برابر کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد خواهد داشت.

با شکست مقابل یانگ بویز، حالا یونایتد به دومین پیروزی در دومین دیدار مرحله گروهی است و البته آنها کار دشواری برابر ویارئال دارند. منچستریونایتد در پنج تقابل با ویارئال هرگز این تیم را شکست نداده و چهار دیدار اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسیده است.

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستریونایتد در دوره اول حضور خود در این باشگاه در هر چهار تساوی بدون گل بازی کرده، در سه دیدار فیکس بود و یک بار نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد. این مسابقات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ انجام شد.

اما در سال ۲۰۰۹ بود که کریستیانو رونالدو راهی رئال مادرید شد و از آنجا بود که روزهای فوق العاده و درخشان این ستاره گلزن برابر زیردریایی زرد آغاز شد. رونالدو در روزهای پوشیدن لباس رئال مادرید در ۱۵ بازی مقابل ویارئال ۱۳ بار موفق به گلزنی شده و چهار پاس گل نیز ارسال کرد.

رونالدو در سال ۲۰۱۰ بود و در جریان پیروزی ۶-۲ رئال مادرید مقابل ویارئال موفق به گلزنی شده و فصل بعد برابر این تیم هت تریک کرد. البته ویارئال حریف راحتی برای رئال مادرید در آن مقطع بود و در آن ۱۵ دیدار، هشت پیروزی و دو باخت هم نصیب این تیم شد. در واقع در چهار بازی آخر رونالدو مقابل ویارئال، رئال مادرید تنها در یک دیدار آنها پیروز شده، دو تساوی و یک شکست حاصل کار این تیم بود.

جالب اینجاست آخرین بازی رونالدو با لباس رئال مادرید در لالیگا نیز برابر همین ویارئال بود. ستاره پرتغالی در جریان آن تساوی ۲-۲ موفق به زدن یکی از گل های تیمش شد

تقابل کریس رونالدو با تیم خاطرات تلخ و شیرین

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1559512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =