جانشین و معاون هماهنگ کننده نهاجا منصوب شدند

تسنیم نوشت: امیر هادیان جانشین و امیر طالب زاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش شدند.

مراسم تکریم و معارفه امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان به سِمت جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ دوم علی اکبر طالب زاده به عنوان معاون هماهنگ کننده این نیرو با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.

امیر سرتیپ محمدحسین دادرس، جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم  معارفه جانشین فرمانده و معاون هماهنگ کننده جدید نیروی هوایی ارتش گفت: در زمان‌های گذشته قدرت هواپایه یک نظریه محسوب می‌شد ولی در حال حاضر تمام توانمندی‌ها زمینی و دریایی باید با توانمندی هوایی تلفیق شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش تصریح کرد: اگرچه در حال حاضر توانمندی بعضی از ارتش‌های جهان دریا پایه است، ولی آن چیزی که به عنوان منشأ قدرت در فضای دریا در اختیار دارند تجهیزات هوایی و هواپایه است که بر نبردها اثر شایسته‌ای داشته و خواهد داشت.

امیر سرتیپ دادرس گفت: تجهیزات هوایی به علت برخورداری از فناوری برتر همواره خاستگاه برترین‌های نیروی انسانی بوده و اگر در نظام قدرت بخواهیم عناصری را که در فضای منطقه‌ای یا جهانی ایجاد قدرت می‌کنند، باز شماری کنیم بدون شک عنصر اساسی آن نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی در عرصه نیروی هوایی بدون شک تعیین کننده است تاکید کرد: امروز همه اعضای نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران، انسان‌هایی فرهیخته و توانمند هستند و به برکت همین دانایی است که می‌توانند قدرت‌آفرین باشند و باعث عزت کشور و دین شوند.

جانشین فرمانده کل ارتش خطاب به نخبگان حاضر در مراسم گفت: شما نخبگان به اندازه توانایی‌هایتان تاثیرگذار هستید و از شما به عنوان الگو یاد می‌شود و این نشان از فرهیختگی و نقش آفرینی ارزشمند شما در کشور دارد.

23215

کد خبر 1559718

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =