دختران تنیسور ایرانی، مسافر جهانی شدند

تیم تنیس دختران نوجوان ایران با برتری قاطع سه بر صفر مقابل اردن، میزبان رقابت های زیر ١٢ سال غرب آسیا، صعودش را به رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان حتمی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی تنیس نوجوانان ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های زیر ١٢ سال غرب آسیا که در امان پایتخت اردن در حال برگزاری است، برابر عراق به برتری سه بر صفر رسید. فردخت علیمی ملی پوش ایران امروز (چهارشنبه) در رقابت با عراق، در دیدار انفرادی اول، در رویارویی با "هانا أودل حسن" با نتایج (۰-۶ و ۰-۶ ) به برتری دو بر صفر رسید. 

در دیدار انفرادی دوم  هم صبا خیرمنش نیز کارن آلکس را دو بر صفر در ۲ ست و با تکرار همان نتیجه برد. دو دیدار انفرادی در حالی به پایان رسید که در هر دو ست، هر ۶  گیم به سود ملی پوشان خاتمه یافت و فردخت علیمی و صبا خیرمنش حتی یک گیم را هم واگذار نکردند.

در بازی دو نفره نیز تیم فریماه فرهی مقدم و فردخت علیمی در مصاف با تیم عراق به برتری ۲ بر صفر رسید تا این مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود نمایندگان کشورمان به پایان برسد. ملی‌پوشان ایران در مسابقه اول مقابل سوریه به پیروزی رسیده بودند.

این مسابقات از ۵ مهرماه آغاز شده و تا یازدهم همین ماه به میزبانی اردن ادامه خواهد یافت و تیم های برتر جواز حضور در رقابت های آسیایی قزاقستان را بدست می‌آورند. هنگامه عزیزی به عنوان سرمربی دختران و فرهاد صانع به عنوان سرمربی پسران هدایت ملی پوشان کشورمان را بر عهده دارند.

عباس خیلتاش رئیس کمیته فنی و سمیرا ضمیران به عنوان سرپرست، تیم های ملی کشورمان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1559771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =