قاضی‌زاده هاشمی: نیاز فوری به ۵ تا ۶هزار خودرو برای جانبازان

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:برای جانبازان ویژه و پر مشکل نیاز فوری به واردات ۵ تا ۶ هزار خودرو داریم.

امیر حسین قاضی زاده هاشمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر از وزیر صنعت رئیس بنیاد شهید اظهار کرد: ما خدمت مظلوم‌ترین که جانبازان اعصاب و روان هستند رسیده‌ایم، این مرکز ۱۴۰ تخت دارد که ۴۰ تخت متعلق به خانم ها و ۱۰۰ تخت متعلق به آقایان است جانبازان اعصاب و روان ایثارگران خاموش‌اند.

وی افزود: برای این افراد زمان در سال ها قبل متوقف شده است در حالی که ایثار شان همچنان ادامه دارد زمانی که با آنها گفتگو می کردیم بعضاً بیشتر از اینکه به فکر خود باشند به فکر پرسنل بودند و از ما تقاضای رسیدگی به آنها را داشتند.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم از این دست بازدید ها که چراغ اول آن را وزیر محترم صنعت معدن و تجارت روشن کردن با اعضای کابینه نیز داشته باشیم البته با شخصیت‌های خارج از کابینه بازدید داشتیم اما امیدواریم بتوانیم با اعضای کابینه نیز داشته باشیم.

وی تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسائل مرتبط با جانبازان و خانواده ی شهدا به نحوی به همه وزارتخانه ها مربوط می‌شود؛ با گذشت بیش از ۳۰ سال از زمان جنگ ما هنوز در بعضی از موارد ابتدایی درباره جانبازان مانده ایم.

رئیس بنیاد شهید اظهار کرد: ما برای جانبازان ویژه و پر مشکل که خودروهایشان فرسوده شده و حدود ۵، ۶ هزار نفر هستند نیاز فوری داریم که مانند گذشته مجوز برای واردات خودرو از دولت گرفته شده بود مجدداً گرفته شود البته این مطلب منوط به مصوبه دولت است.

۴۷۲۳۳

کد خبر 1559773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =