چرا شجاعی در نساجی شماره 7 را نپوشید؟

ورزش سه نوشت: مسعود شجاعی که چند روزی است به تیم نساجی قائمشهر پیوسته، در این تیم پیراهن شماره 77 را بر تن می کند.

انتقال مسعود شجاعی از تراکتور به نساجی، یکی از جذاب ترین انتقال های تابستان امسال بود. کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران حضور در قائمشهر را به عنوان تجربه جدید فوتبالی خود انتخاب کرد و امید یک شهر خسته به ساق های این بازیکن و هم تیمی هایش دوخته شده است.

شجاعی که چند روزی است به نساجی اضافه شده، در تمرینات این تیم شماره 77 را می پوشد. در این سالها عادت کرده بودیم که کاپیتان سابق تیم ملی را با پیراهن شماره 7 ببینیم و پوشیدن شماره 77 اتفاق تازه ای است که البته دلیل خاص و جالبی نیز پشت این قضیه است.

مرحوم نادر دست نشان بیشتر دوران فوتبال خود را در تیم نساجی قائمشهر سپری کرد و گل های پرشماری را نیز برای این تیم به ثمر رساند. او چند ماه پیش و پس از ابتلا به ویروس کرونا، از دنیا رفت و باشگاه نساجی نیز در اقدامی پسندیده، پیراهن شماره 7 را به یاد دست نشان بایگانی کرد و به همین دلیل است که شجاعی پیراهن شماره 77 را در این تیم بر تن می کند.

البته ممکن است حسین زامهران دیگر بازیکن نساجی پیراهن شماره 10 خود را به احترام مسعود شجاعی به کاپیتان سابق تیم ملی اهدا کند ولی تا به امروز شجاعی ترجیح داده شماره 77 را بر تن کند اما ممکن است پیش از شروع لیگ برتر شماره او تغییر کند.

چرا شجاعی در نساجی شماره 7 را نپوشید؟

258 41

کد خبر 1559923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =