نیروی هوایی ارتش منتظر فرمان فرماندهی کل قوا است

ایسنا نوشت: ​​​​فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دکترین نیروهای مسلح ما دکترین دفاعی است و هیچ چشم‌داشتی به کشورهای دیگر نداریم.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب در محضر «کلنل» که امروز، ۱۲ مهرماه، در کتابخانه مرکزی مشهد برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به ایسنا در خصوص تحولات اخیر در مرزهای مشترک ایران با کشورهای همسایه، اظهار کرد: دکترین نیروهای مسلح ما دفاعی است و هیچ چشم‌داشتی به کشورهای دیگر نداریم. هر اقدام و کاری که انجام می‌دهیم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و کاری به کشورهای دیگر نداریم‌. کار خود را انجام می‌دهیم و به دشمنان اعلام می‌کنیم که سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از کشور دارای آمادگی ۱۰۰ درصد هستند.

وی ادامه داد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز آماده‌تر از هر روز است و منتظر فرمان فرماندهی کل قواست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ارتش و سپاه دو برادر هستند که هدف مشترکی دارند و آن هم رساندن پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن است. هیچ اختلافی میان ارتش و سپاه نیست و روز به روز همبستگی ما بیشتر می‌شود؛ چراکه همگی سرباز ولایت هستیم. 

وی با اشاره به چاپ کتاب در «محضر کلنل» توسط نشر ستاره‌ها، خاطرنشان کرد: کاری که سپاه امام رضا(ع) توسط نشر ستاره‌ها انجام داده و یکی از قهرمانان ارتش را در قالب کتاب به مردم معرفی کرده کار بزرگی است که ما نیز باید مانند آن را انجام دهیم.

۲۳۲۱۹

کد خبر 1560965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =