رییسی: سخن گفتن از بیکاری و آسیب‌های اجتماعی در بوشهر غیرقابل تحمل است

ایرنا نوشت: رئیس جمهوری گفت: بوشهر قطب کشاورزی، شیلات، نخیلات، صنعت نفت گاز و پتروشیمی است و ۶۰۰ کیلومتر مرز دریای دارد و در این وضعیت سخن گفتن از بیکاری، مشکلات و بعضا آسیب های اجتماعی برای این استان غیرقابل تحمل است.

 سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در بدو ورود به فرودگاه بوشهر درگفت وگو با خبرنگاران افزود:ان شاالله خداوند توفیق دهد تا به دنبال کارهایی که دراستان بوشهر انجام شده گام هایی نیز در جهت فعال شدن اقتصاد دریا، توسعه نخیلات و بخش شیلات برای استفاده از این ظرفیت ها  دراین استان  برداشته شود.

رئیس جمهوری اظهارداشت:مسایلی که در این استان وجود دارد گام هایی برای آنها برداشته شده است اما  برای رفع محرومیت های استان در حوزه صنعت نفت ، گاز  و پتروشیمی هم باید گام هایی برداشته شود بویژه کارهای زیربنایی که باید در بخش های  برق ، آب ، جاده های مواصلاتی و اتصال به ریل و راه آهن از کارهایی است که باید در این سفر کلید بخورد تا بتواند به رفع مشکلات این استان منجر شود و مردم عزیزمان در این استان که همیشه امیدوار بوده اند و امیدوارکننده مردم کشور هستند در این سفر نیز بر امیدواری آنها افزوده شود.

وی یادآورشد: توفیقی است برای بنده و همکاران که امروز در استان بوشهر باشیم و پیشاپیش از اینکه امکان برگزاری جلسات مردمی با حضور اقشار مختلف به دلیل شرایط کرونایی وجود ندارد عذر خواهی می کنم  امید است در فرصت های آینده این فرصت فراهم شود که نقطه نظرات مردم را بشنوم و هم و به بررسی مشکلات بپردازیم.

رئیس جمهوری با ادای احترام به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مردم ولایتمدار مقاوم استان بوشهرگفت: پیشاپیش بررسی هایی نسبت به وضعیت بوشهر و مشکلاتی که  مردم در این استان دارند انجام شده است و گزارشات واصله از مراکز مختلف مورد بررسی قرار گرفته است .

رئیسی گفت: از حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان که همیشه راهنمای مردم عزیزمان در این استان بوده اند واز  استاندار که با نیرو ، توان و تجربه بالایی هستند ان شاالله بشود گام های ماندگاری در این استان برداشته شود. 

23231

کد خبر 1561883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =