ساروی بعد از کسب طلا: غروری از این بالاتر نیست

قهرمان وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی جهان گفت که قول این مدال را داده بود و چیزی را غرورانگیزتر از اهتزاز پرچم کشور در مسابقات بین‌المللی نمی‌بیند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدهادی ساروی پس از کسب نشان طلای وزن 97 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان گفت: خدا را شکر می‌کنم که مدال طلا گرفتم. قول مدال داده بودم و امیدوارم برای لحظاتی دل مردم را شاد کرده باشم. حس خیلی خوبی است. غروری از این بالاتر نیست که پرچم کشور به اهتزار درآید. امیدوارم دعای هموطنان همچنان بدرقه راهم باشد و در میدان بعدی هم دل‌شان را شاد کنم.

وی ادامه داد: من انتظار چنین مدالی (مدال طلا) را در المپیک داشتم، اما اتفاقاتی باعث شد آنجا این مدال را کسب نکنم. وقتی در این میدان طلا گرفتم حس خوشحالی عجیبی در من به وجود آمد.

ساروی در مورد اینکه برنز المپیک یا طلای جهانی، کدامیک بیشتر خوشحالش کرده است، گفت: مدال المپیک چیز دیگری است، طلای قهرمانی جهان هم ارزش خودش را دارد. نمی‌شود مقایسه کرد. امیدوارم در میدان بعدی هم با طلا هموطنانم را خوشحال کنم. مردم آنقدر به ما لطف دارند و حس خوب به ما می‌دهند که رفتن در مسیر کسب مدال و رسیدن به خوشرنگ‌ترین مدال‌ها برای‌مان افتخاری است.

وی با اشاره به سالتوی رسول جزینی روی خودش بعد از کسب طلای قهرمانی جهان، تأکید کرد: آقا رسول در این مدت مثل یک پدر کنارم بود. همه مربیان مثل خانواده کنار ما بودند، او هم خیلی خوشحال شد. امیدوارم ذره‌ای از زحماتش را جبران کرده باشم.

بیشتر بخوانید: ساروی طلای جهانی صید کرد

253 251

کد خبر 1562438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =