۰ نفر
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
گرایی: با مدال طلا سربلند شدم

محمدرضا گرایی قهرمان وزن ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی از اینکه سال ۲۰۲۱ دو مدال طلای المپیک و جهان را گرفته، خوشحال است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او با قهرمانی بعد از شکست حریف روس در فینال قهرمانی جهان گفت:« در وهله اول از خداوند متعال تشکر می‌کنم که اینجا هم سربلند بودم و به مدال طلا رسیدم. از تمام هموطنانم و همه همشهری‌هایم هم تشکر می‌کنم که دعای خیرشان بدرقه راه من و محمدعلی شد. خوشحالم هم در المپیک و هم در جهانی قهرمان شدم.»

او ادامه داد: این نتایج حاصل برنامه ریزی دو ساله بود که با کادرفنی داشتیم. اول با گزینشی المپیک شروع شد، چون سهمیه 67 کیلو را نداشتیم. بعد از المپیک هم قرار بود در جهانی شرکت کنم که ثمره‌اش دو طلای المپیک شد.

گرایی در مورد احساسش بعد از طلای جهانی گفت: احساس خیلی خوبی دارم که در سال 2021 بعد از مشکلاتی که کرونا به وجود آورد، توانستم دو تا طلا بگیرم. امیدوارم یک مقدار از ناراحتی‌هایی که در این مدت کرونا برای ملت عزیز ایجاد کرد، کم کرده باشم.»

کاکوشی شیرازی از همشهری هایش تشکر کرده و گفت:« از همه همشهری‌هایم هم ممنونم که دعای خیرشان بدرقه راه من و محمدعلی شد. امسال 4 نماینده از فارس در تیم ملی داشتیم. ان شاءالله که این تعداد را بیشترش کنیم و بهترین مدال‌ها برای استان فارس بگیریم.»

256 251

کد خبر 1562769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =