۲۴ نفر
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
فوت کرونایی‌های تهران دو رقمی شد

تسنیم نوشت: عضو شورای شهر تهران با اشاره به دو رقمی شدن آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در تهران، گفت: امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و هر چه زودتر میزان فوتی‌ها از این رقم نیز کمتر شود.

ناصر امانی با اشاره به کاهش آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در تهران اظهار کرد: بر اساس گزارشی که روز شنبه از بهشت زهرا گرفتم در این روز آمار فوتی‌ها ۷۵ نفر ثبت شده است که این تعداد در بهشت زهرا پذیرش شدند.

وی با اشاره به دو رقمی شدن آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در تهران گفت: امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و هر چه زودتر میزان فوتی‌ها از این رقم نیز کمتر شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در رابطه با آخرین وضعیت استفاده از دستگاه شستشوی مکانیزه در بهشت زهرا تصریح کرد: در گذشته این دستگاه در مشهد استفاده شده و در حال حاضر نیز این دستگاه قرار است در بهشت زهرا و در فرآیند تطهیر اموات مورد استفاده قرار بگیرد.

امانی گفت: البته در فرآیند تطهیر اموات قطعا مسائل شرعی رعایت خواهد شد و این دستگاه در راستای تسهیل کار غسال‌ها و غساله‌ها خواهد بود. به زودی این دستگاه در بهشت زهرا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در رابطه با مکان جدید برای دفن اموات در پایتخت گفت: مطالعاتی در این زمینه توسط حوزه خدمات شهری شهرداری تهران انجام شده و مشاوری نیز برای این موضوع انتخاب شده است و به زودی قرار است در قالب یک لایحه به شورای شهر تهران ارسال شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: بنابر پیگیری‌های انجام شده دو نقطه در شرق تهران برای احداث مکان جدید در ارتباط با دفن اموات پیش بینی شده است که قرار است از این دو نقطه یک نقطه انتخاب شود.

۴۷۲۳۳

کد خبر 1562885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =