روایت دریادار ایرانی از آمادگی نیروی دریایی برای مقابله با هر گونه تهدید

مهر نوشت: دریادار ایرانی گفت: نیروی دریایی ارتش تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا هر تهدیدی را پاسخ می‌دهد و در دفاع از مرزهای آبی کشور آماده و پادررکاب است.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان پایگاه دریایی بوشهر اظهار داشت: جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های شهدای پایگاه دریایی بوشهر در تاریخ ماندگار است.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت در اسلام، امانتی الهی است، افزود: امروز مسئولان همانند شهدا باید خود را فدای مردم کنند و در قبال مسئولیت خود پاسخگو باشند و این امر تنها با آشنایی و تسلط کامل تک، تک افراد به شرح وظایف خود و عمل به آن‌ها محقق می‌شود.

دریادار ایرانی ولایت‌مداری را عامل اصلی پیروزی بر دشمنان دانست و اضافه کرد: پوشیدن لباس مقدس نیروی دریایی ارتش نشانگر مسئولیت تک، تک افراد در قبال این مرزو بوم است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش شعار «راه ما راه حسین (ع) است» را استراتژی این نیرو دانست و تأکید کرد: کارکنان دریادل و ولایتمدار نیروی دریایی با عنوان نیروی دریایی راهبردی و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا هر تهدیدی را پاسخ گفته و در دفاع از مرزهای آبی کشور آماده و پادررکاب هستند.

23219

کد خبر 1562987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =