۱۵ هزار نیروی اورژانس کشور دچار کرونا شدند

ایرنا نوشت: رییس جدید اورژانس کشور گفت: ۱۵ هزار نفر از نیروها و پرسنل اورژانس کشور طی دو سال گذشته دچار کرونا شدند و ۱۵ شهید نیز تقدیم کشور شد.

مراسم معارفه رییس اورژانس کشور روز دوشنبه در ستاد مرکزی این سازمان برگزار شد. 

جعفر میعادفر رییس جدید اورژانس کشور در این مراسم گفت: منابع انسانی ارزشمندترین عنصر هر سازمانی است و به واسطه این نیرو به سمت جلو حرکت می کنیم.

وی افزود: در سازمان اورژانس ۲۰ هزار نیروی ارزشمند و جهادی که به لباس خود و سازمان شان متعصب هستند، فعالیت می کنند.

میعادفر با بیان اینکه پرسنل اورژانس کشور در خط مقدم سلامت فعالیت می کنند، گفت : بیش از ۱۵ هزار نفر از نیروهای اورژانس به خاطر مراجعه حضوری به در منازل و برخورد با مردم درگیر کرونا شدند و همچنین ۱۵ نفر شهید تقدیم کشور کردیم.

رییس جدید اورژانس کشور افزود: باید قوانین و مطالباتی که پرسنل این سازمان از قبل داشتند را به حق انجام داده تا به بهره وری مناسبی برای سازمان دست پیدا کنیم.

وی در بحث قانون بهره وری برای پرسنل  اورژانس نیز گفت: این مورد  قبلا از دیوان عدالت رای مناسب گرفته که باید به سرانجام برسد تا همگی به حق قانونی خود دست یابند.

میعادفر ادامه داد: ما ۳.۵ میلیون ماموریت خانگی تا کنون داشته ایم و نیروهای اورژانس با عملکرد مناسب و به موقع خود پیام آور شادی برای مردم کشور خود شدند.

وی افزود: پرسنل اورژانس، ویژه و حساس هستند و باید نگاه ویژه ای به آنان شود که وزیر بهداشت هم نظر بسیار مثبتی در این مورد دارند و امیدوارم حمایت های ایشان برای پیشرفت کشور ادامه دار باشد.

به گزارش ایرنا، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه ۱۸ مهر ماه در حکمی جعفر میعادفر را به عنوان رئیس اورژانس کشور منصوب کرد.

پیش از میعادفر، پیرحسین کولیوند ریاست این سازمان را برعهده داشت.

سعید نمکی وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه ۱۱ مرداد سال جاری ضمن موافقت با درخواست استعفای کولیوند از ریاست سازمان اورژانس کشور، پیمان صابریان را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد. 

۲۳۵۲۳۳

کد خبر 1563006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =