استوری مهدوی کیا برای جهانبخش،به یاد گلی که خودش زد/ عکس

گل امشب علیرضا جهانبخش به کره جنوبی، شباهت زیادی به گل مهدی مهدوی کیا به کره شمالی داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه آزادی به تساوی رسیدند. تک گل ایران در این بازی را علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی به ثمر رساند که شباهت زیادی به گل مهدی مهدوی کیا به کره شمالی داشت.

در این بازی، روی ارسال از سمت راست سردار آزمون، علیرضا جهانبخش با پروازی بلند و دیدنی، علیرغم قد کوتاهترش نسبت به مدافعان کره جنوبی موفق شد بالاتر از آنها توپ را با ضربه سر به تور دروازه بچسباند.

مشابه چنین گلی را بیش از یک دهه پیش مهدی مهدوی کیا در همین ورزشگاه و به همین دروازه زده بود؛ کاپیتان آن روزهای تیم ملی ایران روی ارسال مجتبی جباری پرواز بلندی داشت و با ضربه سر دروازه کره شمالی را باز کرده بود.

نکته جالب اینکه در حضور مهدوی کیا که یکی از تماشاگران ویژه بازی امشب بود، علیرضا جهانبخش، توانست سیزدهمین گل ملی او را که در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ به کره شمالی در ورزشگاه آزادی زده بود را به نزدیک ترین شکل ممکن شبیه سازی کند؛ این گل هم به کره زده شد اما این بار کره جنوبی.

جالب اینجاست که شادی گل جهانبخش هم به سبک مهدوی کیا بود. او در حالی که بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت به سمت سکوها رفت البته با این تفاوت که  مهدوی کیا شادی گل مشابه خود را در حضور تماشاگران انجام داده بود.

استوری مهدوی کیا برای جهانبخش،به یاد گلی که خودش زد/ عکس

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1563395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =