فیلم بام بالا برگزیده سی و چهارمین جشنواره فیلمهای کودک و نوجوان در اروند شد

در آئین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان که شب گذشته در محل سینما مهر آبادان برگزار شد؛ فیلم «بام بالا» به کارگردانی و نویسندگی جمال سید حاتمی با رای هیأت داوران این جشنواره، به عنوان فیلم برگزیده معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان؛ مضمون این فیلم درباره دو کودکی است که به دلیل اختلاف میان والدین دچار نگرانی می‌شوند و در تلاشند تا پدربزرگ را برای حل مشکل به خانه بیاورند، در این میان نقش محوری داستان به حضور عروسکی اختصاص دارد که وارد قصه می‌شود تا به پدربزرگ کمک کند.

سی و چهارمین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان با شعار امسالش تحت عنوان «سینما، سرزمین خیال» از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه جاری در محل سینما مهر آبادان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای کودکان و نوجوانان به نمایش درآمد.

«پسران دریا»، «لیپار»، «بام بالا»، «بلیط»، «میان صخره ها»، «یدو»، «داستان های هزار و یک روز»، «برزنگی»، «شهر گربه ها» و «ترانه های پدرانه» ۱۰ فیلم اکران شده در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در منطقه آزاد اروند بودند.

در حاشیه ی این جشنواره، مشاوره روانشناسی کودک، کارگاه و نمایشگاه نقاشی و برپایی ورک شاپ آموزشی نیز در محوطه ی باز سینما مهر آبادان برای کودکان و نوجوانان ارائه شد.

46

کد خبر 1563558

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =