شناسایی ۱۷۰ مرکز استخراج رمزارز غیرمجاز در استان یزد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: ۱۷۰ مرکز استخراج رمز ارز دیجیتال غیرمجاز با میزان مصرف ۷ مگاوات در استان شناسایی و به صورت قانونی با آنان برخورد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ عبدالحمید عباس شیاری در آیین تجلیل از نمایندگان منتخب صنایع فولاد و کاشی و سرامیک همکار در پیک بار گفت: ۲۷۰ مشترک صنعتی در پیک بار تابستان امسال بسیار اثرگذار بودند و با احساس مسئولیت اجتماعی به ما کمک کردند تا بتوانیم سقف بار مجاز را کنترل کنیم.

وی یادآور شد: با اجرای برنامه های کاهش پیک بار و مدیریت سمت تقاضا که از نمونه های بارز جهش و رونق تولید است، تأمین مطمئن و پایدار برق در ایام اوج بار در استان با موفقیت میسر شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۱۷۰ مرکز رمز ارز دیجیتال غیرمجاز با میزان مصرف ۷ مگاوات در استان شناسایی و به صورت قانونی با آنان برخورد شد.

وی اعمال کمترین خاموشی به مشترکین بخش خانگی به کمک صنایع را با توجه به شیوع ویروس کرونا و وابستگی حیات بیماران به انرژی برق را مورد اشاره قرار داد و گفت: استفاده از دیزل ژنراتور و نیروگاه های خود تامین برای صنایع می تواند در شرایط بحرانی کمک شایانی را هم به صنعت برق و هم به کارخانجات داشته باشد.

او تاکید کرد: ۸۰ درصد کارخانجات شرایط سنکرون کردن دیزل ژنراتور را دارند و به راحتی می توانند در شرایط اضطراری بار از آن کمک بگیرند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد توسعه و پیشرفت روزافزون کشور در عرصه های مختلف را مدیون کوشش های خستگی ناپذیر تلاشگرانی صنعت کشور برشمرد. 

48

کد خبر 1563644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =