بررسی راهکارهای شروع دوباره سفرهای گردشگری یزد

نماینده یزد در مجلس از بررسی راهکارهای شروع دوباره سفرهای گردشگری با توجه به افزایش واکسیناسیون در نشست با وزیر گردشگری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، محمدصالح جوکار به دیدار اخیر خود با عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی اشاره و اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های بسیار گسترده استان در حوزه تاریخی، بخش مهمی از این دیدار به بحث در ارتباط با این ظرفیت‌ها و راهکارهای توسعه گردشگری استان اختصاص داشت.

در دیدار با وزیر گردشگری پیرامون ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهر جهانی یزد و بافت‌های تاریخی که یزد به عنوان قطب گردشگری از آن بهره‌مند است صحبت شد.

وی با تاکید بر اینکه لازم است سرمایه‌گذاری بیشتری در این حوزه صورت بگیرد گفت: با توجه به توضیحات و صحبت‌هایی که با آقای ضرغامی صورت گرفت، قول‌های خوبی از وزیر برای این موضوع گرفتیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد یکی دیگر از محورهای این نشست را صحبت در حوزه برنامه‌ریزی برای شروع سفرهای گردشگری دانست و عنوان کرد: شروع دوباره سفرهای گردشگری با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی موضوع مهمی است که در دیدار با آقای ضرغامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دعوت از آقای ضرغامی برای حضور در استان یزد و برنامه‌ریزی در حوزه گردشگری یکی دیگر از محورهای این نشست بود.

دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات و مسائلی که در حوزه بافت های میراثی در استان وجود دارد، گفت: راهکارهای حل این مشکلات در نشست با وزیر مطرح و قول‌های مساعدی از سوی آقای ضرغامی برای حل این مشکلات داده شد.

48

کد خبر 1564412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =