استاندار یزد: تلاش برای رفع موانع تولید در استان، مبنای انتصاب مدیران است

استاندار یزد گفت: مبنای انتصاب و ابقای مدیران جسارت و همت آنها برای پیگیری مسائل و رفع موانع از مسیر تولید و اقتصاد استان و نیز تفسیر قانون به نفع تولید کنندگان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، مهران فاطمی در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد، با بیان اینکه خانه صمت و دیگر تشکل های این حوزه قوه عاقله حوزه اقتصادی استان هستند، گفت: موفقیت مدیریت استان در مباحثی نظیر اقتصاد، تولید، سرمایه گذاری و دیگر مسائل مرتبط با این بخش، مستلزم استفاده از مشاوره ها، راهبردها و راهکارهای این مجموعه ها و همراهی با آن ها است.استاندار یزد افزود: مبنای انتصاب و ابقای مدیران جسارت و همت آن ها برای پیگیری مسائل، برداشتن موانع از مسیر تولید و اقتصاد استان و نیز تفسیر قانون به نفع تولید کننده است.

فاطمی خاطرنشان کرد: سند آمایش باید منظومه کاملی از تمام مسائل این حوزه باشد و ماموریت هر دستگاه ، اولویت ها، گام بندی ها و زمانبندی ها، در آن مشخص شود تا مبنای تعامل فی مابین ما و شما باشد و به عنوان نقشه راه و عمل مدیران قرار گرفته و اثر خود را در متن تولید و اقتصاد استان نشان دهد.

وی با بیان اینکه موانع و چالش های قابل حل در استان، باید بدون هیچ عذر و بهانه ای حل شود، اظهار کرد: مسائلی که حل آن ها در گرو پیگیری در سطح ملی است نیز با جدیت دنبال می شود، البته رویکرد دولت سیزدهم نیز افزایش حدود اختیارات استانداران جهت پیشبرد امور است.

استاندار یزد بیان کرد: خواستار گشایش فصل جدیدی از ارتباطات تعاملی میان مجموعه مدیریت ارشد استان و تشکل های صنعتی هستیم تا با همتی مضاعف، مسائل را پیگیری و حل کنیم.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد نیز در این نشست گفت: این تشکل فراگیر صنعتی و معدنی طی قریب به ۲۰ سال فعالیت خود با وجود فراز و نشیب ها و تغییر نگاه برخی از دولتمردان، به حرکت اصولی خود در راستای دفاع از خواسته های منطقی و به حق صنعتگران و معدنکاران استان و انتقال دیدگاه ها و خواسته های فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران حوزه صنعت و معدن به دولتمردان و همچنین ابلاغ نظرات، قوانین و بخشنامه های مرتبط با حوزه کسب و کار به فعالین اقتصادی ادامه می دهد.

 استاندار یزد: تلاش برای رفع موانع تولید در استان، مبنای انتصاب مدیران است

48

کد خبر 1564713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =