پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت آغاز هفته وحدت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی آغاز هفته وحدت؛ نوید بخش همدلی و همبستگی، یاد آور بشارت دهنده وحی و پیام آور اخلاق را به تمام مسلمانان اهل تشیع و تسنن این منطقه تبریک گفت:

به گزارش خبرآنلاین از کیش : جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرا رسیدن هفته وحدت، این میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، تبریک گفت.

در پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آمده است:

واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا

با نام و یاد خدای مهربان

فرا رسیدن هفته وحدت، بهره مندی از حکمت ها و تقریب مذاهب اسلامی با هدف شناخت یکدیگر بر اساس اصول مسلم و مشترکات اسلامی را به تمام شیعیان و اهل سنت تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بزرگداشت هفته وحدت و برپایی جشن و شادمانی در سراسر جهان بیانگر آرمان بزرگ و ارزشمند هفته درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت(ص) که بر برکت میلادش، چهره جهان دگرگون شده و شرک ها و نفاق ها به یکرنگی گراییده است.

هفته وحدت به معنای وحدت مسلمین، یگانگی و هماهنگی مسلمانان در سایه توحید، نبوت، قرآن و تکیه نکردن آنها بر ممیّزات مذهبی و قومی است.

بی تردید در دنیای امروز، حضور بیش از یک میلیارد مسلمان و پیشرفت و تعالیِ بی سابقه برخی از کشورهای اسلامی، به ویژه کشور ایران، زنگ خطری برای استکبار جهانی است.

تنها راه ناکام ماندن نقشه شوم دشمنان، خشکاندن ریشه های تفکر و اندیشه ضد وحدت در جهان اسلام است که این مهم با اتحاد و انسجام به دعوت قرآن و اسلام با شعار «وَ اعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ» در جهان تحقق یافته است.

وحدت اهل تشیع و تسنن جزیره کیش در کنار هم و زندگی در صفا، صمیمیت و برادری و حضور در جشن ها و آئین های مذهبی تصویری زیبا از همدلی و وحدت را در این منطقه به نمایش گذاشته است و بار دیگر این هفته را به تمام مسلمانان اهل تشیع و تسنن تبریک و تهنیت عرض می کنم .

جعفر آهنگران

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

46

کد خبر 1564945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =