پیام بستر امن برای صادرات کالاهای ایرانی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقرار گمرک در این منطقه عنوان کرد: با توجه به ظرفیت های بسیار مناسبی که در این منطقه وجود دارد، پیام به عنوان بستری امن برای صادرات کالاهای ایرانی در حال فعالیت است‌.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «نادر ثناگو مطلق» ضمن تبریک فرارسیدن ۲۹ مهرماه روز ملی صادرات افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده یکی از گام های بزرگ برای تحقق هر چه بیشتر این شعار، قدم برداشتن در راه توسعه صادرات کالاهای تولید کشورمان است.

وی اضافه کرد: به همین منظور و با توجه به وجود بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی درمنطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، یکی از فعالیت های مهم امروز در این منطقه بستر سازی و حذف بوروکراسی های دست و پاگیر اداری با هدف ایجاد زمینه فعالیت هر چه بیشتر این واحدهای تولیدی با اولویت صادرات است.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: وجود زیر ساخت های مناسب از یک سو از جمله پروازهای کارگو و استقرار گمرک در منطقه از سوی دیگر این زمینه را ایجاد کرده تا پیام به عنوان بستری امن برای سرمایه گذاری و صادرات باشد.

وی ادامه داد: همچنین یکی از فعالیت مهم منطقه استقرار واحدهای دانش بنیان با اولویت محصولات آی.تی و آی.سی.تی و وجود گمرک تخصصی است که این امکان را به این واحدها می دهد تا از این ظرفیت و با استفاده از یک سری مشوق ها بتوانند نسبت به تولید و صادرات کالاهای خود اقدام کنند.

48 

کد خبر 1565869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =