روزنامه‌های پرتغالی و انعکاس توییت جنجالی طارمی علیه اسکوچیچ/عکس

توئیتی که روز گذشته مهدی طارمی در حساب شخصی خود و در پاسخ به اظهارات اسکوچیچ منتشر کرده بود، مورد توجه تمامی روزنامه های معتبر پرتغال قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ توئیت روز گذشته مهدی طارمی که در پاسخ به صحبت های دراگان اسکوچیچ منتشر گردید، در روزنامه های امروز پرتغال بازتاب زیادی داشت. روزنامه اوژوگو در این خصوص نوشت: چند روز پس از اینکه دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران مدعی شد بازیکنان ایرانی از نظر تاکتیکی ضعیف هستند، طارمی این انتقادات را رد کرد و گفت "متأسفانه مشکلات جای دیگری است".

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران مدعی شده بود بازیکنان ایرانی اگرچه از نظر تکنیک و توانایی بدنی بسیار قوی اند اما از نظر تاکتیکی ضعیف هستند. حالا به نظر می رسد مهدی طارمی از شبکه های اجتماعی برای پاسخ به اظهارات سرمربی تیم ملی ایران استفاده کرد و مهاجم باشگاه پورتو نشان داد که با مربی ایران موافق نیست.

روزنامه رکورد نیز در این زمینه نوشت:  طارمی پس از پیروزی مقابل میلان در لیگ قهرمانان آسیا به مربی تیم ملی ایران پاسخ می دهد: "مشکلات، دیگران هستند". این صحبت ها در پاسخ به گفته های دراگان اسکوچیچ بود که اظهار داشت بازیکن ایرانی "از نظر تاکتیکی ضعیف است".

دراگان اسکوچیچ، سرمربی اهل کرواسی تیم ملی ایران چند روز پیش گفت: «بازیکن ایرانی از نظر تاکتیکی ضعیف است، اما قدرت فیزیکی و فنی او قابل ارتقا است. اما این ایده مربی برای مهدی طارمی بازیکن سفید و آبی های پورتو چندان خوشایند نبود و او سریعا جواب اسکوچیچ را داد.

یکی دیگر از عملکردهای عالی این بازیکن ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا و این بار مقابل میلان شکل گرفت. سرجیو کونسیسائو در دیدار برابر میلان طارمی را در پست جدیدی و به عنوان مهاجم دوم در ترکیب تیمش قرار داده بود. با این وجود، مطبوعات ایران بلافاصله توئیت مهاجم پورتو را بازتاب دادند و آن را به عنوان پاسخی برای مربی تیم ملی عنوان کردند.

روزنامه آبولا نیز در این باره نوشت: دراگان اسکوچیچ مربی تیم ملی ایران از موضوع تاکتیکی بازیکنان ایرانی انتقاد کرد و مدعی شد که آنها حتی از نظر تکنیکی و توانایی بدنی در این زمینه دارای ضعف هایی هستند.

مهدی طارمی ، که سه شنبه شب از سوی یوفا به عنوان بهترین بازیکن دیدار پورتو و میلان معرفی شد، 26 گل در 55 بازی ملی برای ایران به ثمر رسانده است. او از توییتر برای اظهار نظر مخالف درباره این مربی استفاده کرد.

روزنامه‌های پرتغالی و انعکاس توییت جنجالی طارمی علیه اسکوچیچ/عکس

بیشتر بخوانید: درخواست مهم فدراسیون فوتبال از مجلس

253 251

کد خبر 1565937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =