دردسر برای پاری‌سن‌ژرمن با خیانت ایکاردی به همسرش!

یکی از جنجالی‌ترین حواشی این روزهای فوتبال به موضوع اختلاف ایکاردی و همسرش و احتمالا طلاق این دو مربوط می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آغاز زندگی مشترک مائورو ایکاردی و واندا نارا با حواشی و جنجال بزرگی همراه بود و با وجود گذشت سال ها هنوز ماجرای مکسی لوپس، ایکاردی و نارا علامت سوال های زیادی داد.

بعد از سال ها جنجال چند روز پیش واندا با انتشار استوری از خیانت همسرش با سوارس مدل و خواننده آررژانتینی و تصمیم برای طلاق از این بازیکن خبر داد. البته برخلاف ایکاردی که با انتشار عکسی تلاش کرد از آشتی کردن با همسرش خبر بدهد اما رسانه های آررژانتینی و ایتالیایی اعلام کردند که طلاق این دو به زودی به صورت رسمی اعلام می شود. حتی واندا عکسی از دستانش بدون داشتن حلقه منتشر کرد  تا همه چیز بیش از گذشته رنگ واقعیت به خود بگیرد. در بازی پاری سن ژرمن مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا نیز ایکاردی مرخصی گرفت و به میلان رفت تا با همسرش در این باره صحبت کند.

اما نکته مهم دیگر فارغ از مسائل خصوصی و تبعات آن برای خانواده ایکاردی مربوط به پاری سن ژرمن می شود.

واندا علاوه بر همسر، مدیر برنامه های ایکاردی نیز هست و قرارداد مائورو با پی اس جی به نام نارا ثبت شده و حالا این امکان وجود دارد که در صورت طلاق این دو نفر و تغییر ایجنت، مائورو فرصت ترک تیم فرانسوی را به صورت رایگان داشته باشد!

هنوز این موضوع به تایید وکلا و حقوقدان ها نرسیده اما این اختلاف به هرشکل به ضرر پی اس جی است اما قطعا پروسه تغییر ایجنت برای ایکاردی می تواند دردسرهای زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: سفر یک زن از برزیل به پرتغال به خاطر نویر!/عکس

253 251

کد خبر 1565964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =