ثبت نام بخش غیر رقابتی جشنواره موسیقی فجر آغاز شد

ثبت نام در بخش غیررقابتی سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر از امروز، شنبه اول آبان ۱۴۰۰ آغاز شد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ثبت نام بخش غیر رقابتی سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر که پیش از این فراخوان آن براساس آیین‌نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و منتشر شده بود، از امروز، شنبه اول آبان ۱۴۰۰ آغاز شد.

گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه‌ای از اول آبان تا اول دی ۱۴۰۰ فرصت دارند براساس شرایط جشنواره در سایت این رویداد به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کرده و یا به صورت حضوری  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس  تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک،کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارائه کنند.

هیأت انتخاب آثار و گروه‌های جشنواره با انتشار این فراخوان از کلیه گروه‌ها و هنرمندان فعال موسیقی در عرصه اجرای صحنه‌ای دعوت می‌کند در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری و هرچه پربارترشدن این رویداد هنری مشارکت کنند.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴  تا ۲۹ بهمن  ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می‌شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

۵۸۲۵۹

کد خبر 1566315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =