پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهار محال و بختیاری به مناسبت فرا رسیدن روز ملی آمار و برنامه ریزی

مهندس علی شهریارپور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری  در  پیامی فرا رسیدن اول آبان، روز ملی آمار و برنامه ریزی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری، در متن پیام  مهندس علی شهریارپور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت فرا رسیدن اول آبان، روز ملی آمار و برنامه ریزی آمده است:

با سلام و احترام

   عصر انفجار اطلاعات نیازمند حکمرانی داده ها در نظام آماری نوین و برنامه ریزی است  .  بدون شک لازمه توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به عنوان مهمترین هدف هر جامعه  برنامه ریزی مبتنی بر آمار و داده ها برای تحقق مسیر تعیین شده است  و آمار صحیح،  دقیق و بهنگام، کارایی  و اثربخشی برنامه ریزی راهبردی برای توسعه و عمران یک کشور را به ارمغان می آورد. فرصت رامغتنم شمرده ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد فخر کائنات حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت ششمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) ، اول آبان،  روز «آمار و برنامه ریزی » را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک عر ض می نمایم. امید است با اتکال  به ذات پاک قادر متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظلله العالی» در همه  مراحل زندگی  موفق و موید باشید.

48

کد خبر 1566393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =