پیشنهاد یک اصولگرا درباره سیستم تشویق و تنبیه/ برخی چرخ دنده های دولت مشکل کار می کنند

برنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا عنوان کرد که در وزارتخانه باید کنترل وجود داشته باشد و تشویق و تنبیه درنظر گرفته شود، جایی که نه تنبیه وجود دارد و نه تشویق، امکان اشتباه بالا می رود.

 «احمد کریمی اصفهانی»، چهره سیاسی اصولگرا،در رابطه با  اقدامات بدنه کابینه و وزرا برای ادامه مسیر آقای رئیسی و تزریق امید به جامعه، اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم اهدافی که دولت دنبال می‌کند و مردم به استناد به آنها رای داده‌اند را به دست بیاوریم، باید تمهیداتی اندیشیده شود تا این سرمایه از دست نرود. 

او افزود: در یک مجموعه، وزارت و مدیریت‌های میانی همه و همه باید تلاش کنند، تنها مهم این نیست که کسانی که در راس نهادها هستند، شایسته باشند بلکه باید نظارت باشد که همه افراد بدنه یک وزارتخانه، افرادی شایسته و کارآمد باشند. ما زمانی می توانیم پاسخگو باشیم که همه بدنه وزارتخانه مثل راس آن پاسخگو باشند و این یعنی حفظ ارثیه و انگیزه آیت‌الله رئیسی. 

این چهره اصولگرا ادامه داد: در وزارتخانه باید کنترل وجود داشته باشد و تشویق و تنبیه درنظر گرفته شود، جایی که نه تنبیه وجود دارد و نه تشویق امکان اشتباه بالا می رود.

همه اعضای نظام باید به رئیسی کمک کنند/ گر همکاری قوا با هم نباشد همه وقت صرف مقابله با هم می‌شود

کریمی اصفهانی خاطرنشان کرد: تغییرات و تمهیدات باید همواره از بالا به پایین دیکته شود. خود رئیس جمهور در راس باید عملکرد جهادی داشته باشد یک رده پایین‌تر هم کارگزارانی هستند که رئیس جمهور معین می‌کند و باید راه  آقای رئیسی را ادامه بدهند. 

او تصریح کرد: دولت کارا دولتی است که همه بدنه دولت به همان صورت که راس کار می کند، کار کنند. به نظر من این اتفاق نیفتاده و برخی چرخ دنده ها مشکل کار می کنند و روغن کاری نشده اند و این موارد به پای رئیس مجموعه گذاشته می شود.

کریمی اصفهانی با تاکید بر اینکه همه اعضای نظام باید به رئیسی کمک کنند،گفت: در نظام جمهوری اسلامی که قوای متعددی دارد اگر همکاری قوا با هم نباشد تمام وقت صرف مقابله با هم می‌شود،  در نظام جمهوری اسلامی هر سه قوه باید در کنار هم باشند.

2323

کد خبر 1566401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =