دل نوشته فرمانده سپاه تهران بزرگ خطاب به استاندار جدید آذربایجان شرقی

برنا نوشت: در پی حواشی ایجاد شده در مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، دلنوشته ای خطاب به این استاندار نوشت.

در پی حواشی ایجاد شده در مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، دلنوشته ای خطاب به این استاندار نوشته است.

دل نوشته فرمانده سپاه تهران بزرگ خطاب به استاندار جدید آذربایجان شرقی

 متن دلنوشته  فرمانده سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، به شرح ذیل است:

استاندار غیور، فهیم وانقلابی

سردار بی ادعا برادر همرزمم عابدین خرم

روز گذشته وقتی صحنه بی حرمتی به شما را دیدم دلم گرفت وقلبم به درد آمد.

یاد ایثارگریها، فداکاریها، مردمیاریها و مدیریت مدبرانه و مردمی شما افتادم و مظلومیتت در کنار وقار و متانت شما در ذهن وخاطرم ثبت شد و زمانی که در همان مراسم درعین قدرت و جایگاه ویژه ای که دارید در نهایت مروت و مردانگی و شجاعت وصف ناپذیر، گفتید آن فرد خاطی و هتاک را میبخشم، بیشتر از گذشته متوجه شخصیت رشد یافته، باعظمت و مردانگی و مروت شما شدم و یاد سخنان گوهر بار حضرت امیرالمومنین امام علی (ع) و ایه شریفه أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم… افتادم.

همرزم ودوست وهمسنگر همیشگی واستاندار انقلابی جناب عابدین خرم عزیز

بی شک با توجه به سوابق درخشان و روحیه مردمی و تجربیات ادوار مختلف از دروان دفاع مقدس تا سوریه و مدیریت در بحرانهای متعدد و البته انگیزه انقلابی و ولایت مداری شما، مردم عزیز، غیور، متدین وانقلابی آذربایجان شرقی طعم شیرین و حظ و حلاوت مدیریت جهادی و ‌مردمی را خواهند چشید و روز به روز بر ارادتشان به آن سردار دلاور و سرباز ولایت و خادم ملت افزوده خواهد شد.

ارادتمند شما حسن حسن زاده

خادم مردم عزیز تهران (پایتخت نظام جمهوری اسلامی عزیز) در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)

2323

کد خبر 1566880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =