۰ نفر
۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
افتتاح اولین سوپر مارکت مالی

با حضور دکتر محمود رضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن، شعبه جدید سوپرمارکت مالی در شمال تهران افتتاح شد .

در سال 1397 اولین سوپرمارکت مالی با هدف ارتقا سطح دسترسی اقشار مختلف جامعه به مکانی مطمئن برای انجام اقداماتی نظیر سرمایه گذاری، بهره مندی از کارگزاری بورسی، کارگزاری بیمه ای و ... طی همکاری مشترک میان مجموعه آی بی شاپ و هلدینگ تامین سرمایه تمدن افتتاح شد و هم اکنون شاهد افتتاح هفدهمین شعبه از این مجموعه در شمال پایتخت ، در محدوده میرداماد هستیم.

در طول این سال ها تلاش مجموعه آی بی شاپ بر این بوده است تا با افتتاح شعب جدید در استان های مختلف و افزایش سرویس های ارائه شده در این مراکز، امکانی را فراهم آورند تا هر شخصی خدماتی متناسب با نیازها و دارایی‌شان دریافت کنند.

 یکی از نکات مثبت سوپر مارکت های مالی را می توان به ابزارهای متنوعی که در این مراکز وجود دارد اختصاص داد چرا که سوپرمارکت مالی را می توان به نوعی نقطه تلاقی میان بازار سرمایه، بازار پول و بیمه دانست که با گرد هم آوردن این خدمات در یک مکان نیاز تمامی افراد را برطرف نمود تا تنها با مراجعه به یکی از مراکز سوپرمارکت مالی آی بی شاپ که در نقاط مختلف کشور در حال خدمت رسانی می باشند نیاز خود را برطرف نمایند.

به نوعی میتوان ادعا کرد سوپر مارکت مالی آی بی شاپ برای هر شخصی با هر نوع دغدغه ای، امکان و راه حلی را فراهم نموده است تا بتواند به بهترین شکل سرمایه گذاری کند و نیاز خود در بازارهای مزح شده را برطرف نماید.

کد خبر 1566912

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =