پای صحبت یکی از اعضای تیم امنیتی «سرجوخه»

مهر نوشت: مهدی علیپور بازیگر سریال «سرجوخه» از حضور در جمع بازیگران تیم امنیتی این سریال سخن گفت.

مهدی علیپور بازیگر سریال «سرجوخه» که از شب گذشته به کارگردانی احمد معظمی روی آنتن شبکه سه سیما رفته است درباره نقش خود در این سریال گفت: امیدوارم زحمتی که همه گروه درجه یک این سریال می‌کشند نتیجه بدهد و مردم دوستش داشته باشند. من کاراکتری را به نام مهدی بازی می‌کنم که یکی از اعضای تیم امنیتی اطلاعاتی سریال است، آرش آصفی سرتیم عملیاتی است و من دستیار یک او هستم.

بازیگر «سرجوخه» درباره فضای این مجموعه نیز عنوان کرد: این سریال فضایی امنیتی اجتماعی دارد و به معضلات و مشکلاتی می‌پردازد که منجر به آسیب‌هایی کلان می‌شود. سریال در راستای به تصویر کشیدن قدرت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی است و سعی دارد بخشی کوچکی از این زحمات را نمایش دهد.

علیپور درباره چالش‌های خود در این سریال گفت: من از بهمن ماه سال گذشته درگیر بازی در این سریال شدم و آنقدر همه کار و گروه حرفه‌ای بودند که هیچ سختی‌ای به چشم نیامد. فیلمنامه خوب سریال و همکاری با این گروه برای من بازیگر، کار را جذاب‌تر هم کرد. یعنی می‌دانم با یک تیم کاملاً حرفه‌ای طرف هستم که می‌توانم راحت تر آنچه را که کارگردان از من می‌خواهد و در نقش من آورده شده است اجرا کنم.

این بازیگر در بخش دیگر درباره مشاوره‌های نظامی سریال بیان کرد: در بخش مشاوره‌های نظامی از کار با اسلحه تا مدل دویدن و دیگر مسائل مشورت داده می‌شود و همه چیز در راستای این است که سریال به واقعیت نزدیک باشد. امیدوارم ما هم توانسته باشیم از پس نقش بربیاییم.

وی در پایان درباره سریال‌های امنیتی گفت: من تقریباً در بیشتر سریال‌ها در نقش‌های امنیتی حضور داشته‌ام و به گونه‌ای فکر می‌کنم برای آشنایان خودم هم این تصور پیش افتاده است که عضوی از یک تیم امنیتی هستیم.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1567123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =