ضرب الاجل ۱۰ روزه استاندار البرز برای حل مشکلات یک واحد بزرگ تولید لوازم خانگی

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: معاون هماهنگی امور اقتصادی، مدیرکل صمت و فرماندار چهارباغ مامور شدند تا ظرف ضرب الاجلی ۱۰ روزه با توجه به راهبردهای مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت ، مشکلات و موانع را برطرف کنند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی استان که روز سه‌شنبه با هدف حمایت از کالای ملی صورت گرفت، افزود: حمایت از کالای ایرانی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است از این رو ما نیز به عنوان کارگزاران این نظام با برنامه ریزی دقیق در جهت رفع موانع راه تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی اقدام کرده‌ایم.

وی ادامه داد: این واحد بزرگ تولید لوازم خانگی یک برند معروف ملی است که بیش از نیم قرن سابقه تولید و عرضه لوازم با کیفیت خانگی را در کارنامه دارد.

شهبازی با بیان اینکه بیش از هزار نفر در این واحد مشغول به کار هستند، گفت: مدیران و کارکنان این مجموعه با تعصب به خاک ایران زمین و حمایت از تولید کشور و تحقق و اجرای منویات ارزشمند مقام معظم رهبری فعالیت می کنند.

وی افزود: مشکلات در راستای توسعه تولیدات دارند که در صورت رفع آن بیش از هزار نیروی کار جدید نیز به مجموعه اضافه می شود.

استاندار البرز گفت: معاون هماهنگی امور اقتصادی، مدیرکل صمت و فرماندار چهارباغ مامور شدند تا ظرف ضرب الاجلی ۱۰ روزه با توجه به راهبردهای مقام معظم رهبری و برنامه های دولت محترم، مشکلات و موانع را برطرف کنند.

وی افزود: قدردان اقدامات و تلاش های تولیدکنندگان کشور هستیم که در چنین شرایط سخت تحریم های ناجوانمردانه همچنان مستحکم و استوار به امر تولید مشغول هستند. 

48

کد خبر 1567213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =