عملیات روکش آسفالت محور قزوین-رازمیان آغاز شد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از آغاز مجدد عملیات روکش آسفالت محور قزوین-رازمیان که متوقف شده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ احسان شهبازی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: طول این پروژه۱۰کیلومتر است که تاکنون ۸کیلومتر آن اجرا شده و کار برای  ۲کیلومتر باقی‌مانده نیز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: این پروژه با وجود پیشرفت فیزیکی ۸۰درصدی به دلیل کمبود اعتبارات و عدم تامین قیر، مدتی راکد مانده بود که عملیات روکش آسفالت آن از سر گرفته شد.

شهبازی ادامه داد: البته بر اساس قرارداد زمان تکمیل این پروژه تا سال ۱۴۰۱ بوده و ما از نظر روند اجرای آن از برنامه عقب نیستیم.

شهبازی اظهارکرد: در حال حاضر عملیات روکش آسفالت ۲.۵کیلومتر  باقی مانده از سه راهی انگورازوج تا فلار در حال انجام است و  در صورت مناسب بودن شرایط جوی و بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: محور قزوین رازمیان یکی از راه‌های دسترسی به  منطقه الموت است که بهسازی آن نقش زیادی در کاهش حوادث رانندگی خواهد داشت.

48

کد خبر 1567274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =