تخریب ۸ ویلای غیرمجاز در چهارباغ استان البرز

دادستان عمومی و انقلاب کرج از انجام عملیات آزادسازی در روستای «سنقرآباد» بخش رامجین چهارباغ خبر داد و افزود: در این اقدام هشت ویلای در حال ساخت، ۷۰ مورد دیوارکشی، ۷ مورد استخر و ۲۰ مورد محوطه سازی قلع و قمع و محدوده ای ۱۰ هکتاری آزادسازی شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «شاپور صفری» با اشاره به ادامه فعالیت‌های مقابله‌ای در این حوزه قضایی با تغییر کاربری‌های غیرمجاز بیان کرد: با رصد دقیق تغییر کاربری‌های شهرستان علاوه بر افزایش حجم آزادسازی اراضی، میزان تغییر کاربری ها نیز کاهش داشته است.

وی از اجرای یک مورد عملیات آزادسازی دیگر در روستای «سنقرآباد» بخش رامجین چهارباغ خبر داد و افزود: در این اقدام هشت ویلای در حال ساخت، ۷۰ مورد دیوارکشی، ۷ مورد استخر و ۲۰ مورد محوطه سازی قلع و قمع و محدوده ای ۱۰ هکتاری آزادسازی شد.

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ با بیان اینکه عوامل متخلف این تغییر کاربری ها برای محوطه های ایجاد شده اقدام به ایجاد سه مورد راه و جاده اختصاصی کرده بودند گفت: برخی از متخلفان برای فریب خریداران اقدام به ایجاد این راه ها می کنند ولی پس از شناسایی و دستور قضایی با ورود عوامل جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی این راه ها اعمال قانون شد.

وی افزود: ارزش اراضی آزادسازی شده در این عملیات که در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ مقابله یا تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی انجام شد بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان است. 

48

کد خبر 1567309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =