یک انتصاب جدید در دولت/ رئیس جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری معارفه شد

ایلنا نوشت:آیین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با حضور رییس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رییس‌جمهوری روز سه‌شنبه در مراسم تودیع علی ربیعی و معارفه صادق خیاطیان به عنوان روسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، گفت: این مرکز به عنوان «اتاق فکر دولت» می‌تواند نیازها و رویکردهای دولت را تأمین کند.

وی با اشاره به رویکرد آیت‌الله سید ابراهیم رییسی مبنی بر استفاده از خرد جمعی و دیدگاه‌های نخبگان و صاحبنظران، گفت: استفاده از خرد جمعی و مشورت با اندیشمندان، علما و صاحبنظران جایگاه ویژه‌ای در رویکردهای رییس جمهوری و دولت دارد، لذا این مجموعه وظیفه سنگینی در ارتباط با همه نخبگان دارد.

رئیس جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری معرفی شد

رئیس دفتر رئیس جمهوری افزود: در جهان کنونی نمی‌توان با فکر و اندیشه فردی و با شخص‌محوری امور کشور را اداره کرد و لازم است از اندیشه نخبگانی و مشورت با صاحبنظران حداکثر استفاده را به عمل آورد و در این راستا روحیه مشورت‌پذیری و دایره استفاده رییس جمهوری از نظرات نخبگان بیش از دیگران است.

در این مراسم همچنین از زحمات علی ربیعی قدردانی شد. گفتنی است علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر علی ربیعی را در این مراسم همراهی کرد.

4

3

2

2323

کد خبر 1567316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =