پیام تبریک حمیدی‌مقدم به برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران

محمد حمیدی‌مقدم مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، با انتشار پیامی به برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران ابراز امیدواری کرد حمایت از استعدادهای تازه سینمای ایران در مرکز ادامه یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در متن پیام تبریک مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آمده است: «هنرمندان گرامی، آقایان حمید محمدی (کارگردان گذشته)، امیرهوشنگ معین (کارگردان آینه خیس) و مهدی شرکت معصوم (طراح جلوه‌های بصری گذشته) موفقیت شما در سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران مایه خرسندی و افتخار است.

خوشحالم که مرکز گسترش، زمینه ساخت و نمایش آثاری را به وجود آورده که علاوه بر درخشش در جشنواره‌های داخلی و کسب جوایز از جشنواره‌های مختلف بین‌المللی، مسیر تجربه‌گری و نوآوری در حوزه انیمیشن را فراهم کرده است. موفقیت روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم. محمد حمیدی مقدم»

انیمیشن «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی که تولید مرکز گسترش است در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران، دیپلم افتخار بهترین طراحی جلوه‌های بصری، و تندیس بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی را دریافت کرد.

همچنین در بخش بهترین فیلم با مضمون هویت ملی و افزایش سرمایه‌های اجتماعی تندیس جشنواره به پویانمایی  «آینه خیس» تعلق گرفت.

۵۸۵۸

کد خبر 1567465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =