جزییات دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با مدیرعامل خودروسازی سایپا

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در دیدار مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و فرمانده نیروی هوایی ارتش مقرر شد پیگیری و تسریع در اجرای پروژه‌های مشترک در حال اجرا انجام شود.

نشست مشترک امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا، روند پیشرفت پروژه‌های مشترکی که براساس تفاهم نامه سال پیش، بین دو مجموعه آغاز شده، بررسی و تصمیم‌های لازم جهت تسریع در اجرای آن‌ها اتخاذ شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این دیدار اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به عنوان سربازان جان برکف کشور همواره با کمترین امکانات، بیشترین رشادت‌ها و دستاوردها را از خود نشان داده‌اند.

وی افزود: در گام نخست همکاری‌ها و براساس تفاهم‌نامه سال قبل بین نیروی هوایی ارتش و سایپا، پروژه‌هایی تعریف شده که در حال اجرا هستند، اما آمادگی کامل داریم که تعداد این پروژه‌ها را افزایش دهیم.

امیر سرتیپ واحدی اظهور کرد: توان مهندسی و تکنولوژیکی قابل توجهی در نیروی هوایی ارتش به ویژه در مجتمع اوج وجود دارد که می‌تواند بیشتر از گذشته در خدمت توسعه صنعت کشور به ویژه صنایع پیشران خودروسازی قرار گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان پیشنهاد کرد که جلسات مشترک فرماندهان نیروی هوایی ارتش و مدیران ارشد گروه ساپیا هر سه ماه یکبار برگزار و روند پیشرفت پروژه‌های مشترک بررسی شود که مورد استقبال مدیرعامل سایپا قرار گرفت.

23219

کد خبر 1568431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =