۲۹ هزار ناوگان حمل و نقل عمومی مازندران مورد کنترل و نظارت قرار گرفت

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای طرح کنترل بر تردد وسایل نقلیه در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، ناهید شهرامی نیا اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از ۲۹۰۵۳ وسیله نقلیه عمومی در مازندران مورد کنترل و نظارت قرار گرفت.

وی افزود: به منظور بازدارندگی ، شناسایی و اعمال قانون بر تخلفات رانندگی و همچنین ارتقای ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی های جاده ای، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی توسط این اداره کل و قرار گاه پلیس راه استان به صورت مستمر در حال اجرا است.

شهرامی نیا ادامه داد: این طرح به صورت گشت های مشترک ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها و پلیس راه بوده که در تمامی محورهای مواصلاتی پرخطر و پر تردد در جهت تشدید کنترلهای میدانی ناوگان عمومی حمل‌ونقل و کنترل مدارک و تجهیزات ایمنی آنها در طول راهها و محل‌های توقف پایانه های مسافری، مقابل پلیس راهها انجام شده است.

وی افزود : از۲۹۰۵۳ مورد وسایل نقلیه عمومی کنترل شده، تعداد ۲۶۳۳ مورد تخلف احصا که پس از بررسی جهت اعمال قانون به دبیرخانه طرح در کمیسیون های ماده ۱۱ و ۱۲و ۱۴ ارسال شد.

46

کد خبر 1568540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =