دردسر بزرگ برای شاگردان اسکوچیچ پیش از بازی مقابل لبنان

سخنگوی فدراسیون فوتبال از مشکلات سفر تیم ملی به لبنان با پرواز اختصاصی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال با اشاره به مشکلات سفر تیم ملی به لبنان گفت: متاسفانه مجوزهای لازم برای سفر تیم ملی به لبنان با پرواز هواپیمایی زاگرس داده نشده است.

وی افزود: با ۲ شرکت هواپیمایی دیگر نیر صحبت شده تا آنها مسئولیت سفر تیم ملی را قبول کنند اما به آنها هم مجوز داده نشده است.در جریان دلیل عدم صدور مجوز نیستم و بهتر است مسئولان هواپیمایی در این مورد توضیح بدهند.

شریفی در خصوص اینکه ممکن است به خاطر شرایط سیاسی کشور لبنان این موضوع اتفاق افتاده باشد گفت: ممکن است، من چون در جریان ریز موضوع نیستم نه می توانم این خبر را تائید کنم و یا تکذیب.اتفاقی که رخ داده این است که انتخاب های ما محدود شده و به سختی می توانیم ۲ انتخاب برای سفر داشته باشیم.

سخنگوی فدراسیون یادآور شد: ارقام عجیبی در مورد هزینه سفر تیم ملی به ما ارائه شده و فدراسیون به شدت تنها است. از دوستان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی می خواهم تیم ملی را یاری کنند. ما پرواز اختصاصی داریم اما با مشکلات مواجه شدیم. باید هر چه زودتر جایگزین پروازی اعلام کنیم.اگر تیم ملی بخواهد با پرواز اختصاصی به لبنان برود همین امروز باید به ما کمک کنند.

۲۵۶ ۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1569714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =