همایش رسانه ای صبح ملت با همکاری خانه مطبوعات استان خوزستان برگزار شد

دراین مراسم دکتر افشار پرویز بابادی مدیرعامل خانه مطبوعات استان خوزستان طی سخنرانی با تشکر از پایگاه خبری صبح ملت و حامیان فرهنگی این مراسم خواستار برگزاری هرچه بیشتر چنین کارگاه هایی جهت خبرنگاران استان و تعامل با سایر خبرنگاران مناطق مختلف کشور گردید و با شنیدن درد دل چندین نفر از خبرنگاران حاضر به صورت صمیمانه قول مساعدت و همیاری از جانب خانه مطبوعات استان جهت پیگیری امور مربوط به رفاه خبرنگاران را دادند. 

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  صبح ملت نیوز روز جمعه ۱۴ ابان ۱۴۰۰ به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس پایگاه خبری صبح ملت نیوز و باهمکاری خانه مطبوعات استان کارگاه آموزش خبرنگاری و رسانه در محل دانشکده اصول دین شهرستان دزفول با حضور قریب به هفتاد نفر از خبرنگاران سراسر کشور و به ویژه استان خوزستان برگزار گردید.

پس  از قرائت  آیاتی ازقرآن  مجید و سرود جمهوری اسلامی  ایران پیام یزدان عشیری،
مشاور رئیس سازمان سینمایی و مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمای کشور که به مناسبت ششمین سالروزتاسیس این نهادخبری توسط سرکارخانم دکتر محبوبه کاهکش قرائت گردید .
در این کارگاه آموزشی جناب مهندس حسن  کریمی از مدرسین رسانه و ارتباطات استان خوزستان و جناب آقای رشیدپور مدیرمسئول پایگاه خبری صبح ملت نیوز به تدریس مباحث مربوط به حوزه خبرنگاری و ارتباطی جهت شرکت کنندگان پرداختند.

همایش رسانه ای صبح ملت با همکاری خانه مطبوعات استان خوزستان برگزار شد
در بخش دیگری از مراسم دکتر افشار پرویز بابادی مدیرعامل خانه مطبوعات استان خوزستان طی سخنرانی با تشکر از پایگاه خبری صبح ملت و حامیان فرهنگی این مراسم خواستار برگزاری هرچه بیشتر چنین کارگاه هایی جهت خبرنگاران استان و تعامل با سایر خبرنگاران مناطق مختلف کشور گردید و با شنیدن درد دل چندین نفر از خبرنگاران حاضر به صورت صمیمانه قول مساعدت و همیاری از جانب خانه مطبوعات استان جهت پیگیری امور مربوط به رفاه خبرنگاران را دادند. 

این کارگاه آموزشی با تجلیل ازخبرنگاران فعال پایگاه خبری صبح ملت در سال گذشته به اتمام رسید.

در ادامه برنامه و به پاس تکریم از حضور فعالین رسانه ای استان فارس در این  همایش و پیمان تعامل بیشتر رسانه ای از تندیس ساخته شده توسط هنرمندان شهرستان دزفول که نمادی از پل ساسانی دزفول و بنای تخت جمشید بود  رونمایی شد و پس از پذیرایی از شرکت کنندگان در همایش  بازدید از مناطق باستانی شهری دزفول نظیر پل قدیم با قدمتی بیش از ۱۷ قرن و قمش تاریخی سربطاق(چوقابافان) با قدمتی ۴۰۰ ساله جهت شرکت کنندگان در دستور کار قرار گرفت.
همایش رسانه ای صبح ملت با همکاری خانه مطبوعات استان خوزستان برگزار شد
لازم به ذکر است این همایش و کارگاه آموزش خبرنگاری با همکاری و مساعدت خانه مطبوعات استان، شهرداری دزفول، شرکت  کشاورزی جلگه دز ،دانشکده اصول دین،انجمن کهن دژ و خانواده فرهنگ دوست تابش برای نخستین بار در شهرستان دزفول برگزار گردید.در ضمن  خبرنگار خبر آنلاین  در این همایش  شرکت داشته اند . 

۴۶

کد خبر 1570332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =