تیم ملی فوتبال ایران در بیروت قرنطینه شد

تیم ملی فوتبال ایران بعد از سفری حدودا سه ساعته به بیروت، پایتخت لبنان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران که عصر امروز تهران را با پرواز چارتر ترک کرده بود، به بیروت پایتخت لبنان رسید و بعد از انجام تست کرونا، راهی قرنطینه شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان که عصر امروز جهت رویارویی با تیم ملی لبنان عازم بیروت شده بود، پس از حدود دو ساعت و پنجاه دقیقه پرواز وارد پایتخت لبنان شد.

شریفی افزود: خوشبختانه همه بازیکنان در صحت و سلامت کامل هستند و پس از تست‌ کرونا در فرودگاه عازم هتل شدند. طبق روال جاری تا زمان مشخص شدن پاسخ تست‌ها همه اعضای تیم در اتاق‌ها قرنطینه می‌مانند.

همچنین سایر بازیکنان تیم ملی از جمله لژیونرهای شاغل در اروپا طی ساعت‌ها و روزهای آینده خود را به تیم ملی می‌رسانند و بعد از انجام تست کرونا مهیای انجام تمرین با تیم ملی می‌شوند.

تیم ملی ایران و لبنان روز پنج شنبه، بیستم آبان در ورزشگاه صیدا و از ساعت ۲:۳۰ به مصاف هم می‌روند. این دیدار در چارچوب هفته پنجم و آخرین دیدار از دور رفت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی برگزار می‌شود.

در حال حاضر تیم ملی ایران با کسب ۱۰ امتیاز در گروه خود اول است و لبنان با پنج امتیاز در رتبه سوم گروه A انتخابی جام جهانی دیده می‌شود. تیم ملی ایران پس از این دیدار به اردن می رود و ۲۵ آبان با سوریه دیدار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: جهانبخش یک ربع بازی کرد؛ فاینورد برد

253 251

کد خبر 1570993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =