روایت محسن هاشمی از درگیری درونی کارگزاران سازندگی

اعتمادآنلاین نوشت: محسن هاشمی درباره اتفاقات اخیر حزب سازندگی گفت:  اخیرا در حزب کارگزاران سازندگی درگیری جدی نبود و بحث‌هایی هم که مطرح شد به این دلیل بود که تغییری در ارکان حزب اتفاق بیفتد و خود من هم در روند این تغییرات مطرح بودم.

وی ادامه داد: اتفاقا من هم نظر مشابهی داشتم و نمی‌خواستم رئیس شورای مرکزی حزب باشم بسیاری بر این نظر بودند که تغییراتی در حد ارکان اتفاق بیفتد و برخی نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد.

هاشمی گفت: به‌دلیل کرونا جلسات حضوری برگزار نمی‌شد و بیشتر مجازی بود و برخی نیز در گروه جلسه می‌گذاشتند و حرف‌هایی پراکنده منتشر می‌شد اما در نهایت مساله همانطور که گفتم اختلاف و چیزی مشکل‌دار نبود و به مرور همه چیز حل می‌شود.

23231

کد خبر 1572412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • US ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۳
    0 0
    اقامحسن همان بهتر که کل تشکیلات کارگزاران چمع شود ودراین اواخر باشرکت کارگزاران درانتخابات مچلس وریاست جمهوری گورخودراساختید وراه خودتان راازملت جداساختید بنابرین درساحتار فعلی سیاسی کشوربنطرمن دراینده کارگزاران هیچ جایگاهی قرارنمی گیرد بخاطر تک روی کارگزاران دردوانتخابات پرونده سیاسی کل افرادکارگزاران بسته شده است وچه بهتر دراینده رسماانجلال کارگزاران راهم اعلام بفرمایید