وحید امیری: پست مشترک تاثیری در بازی فردا ندارد/با تغییر پست بازی کنار آمده ام

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بیشتر سعی می کنم در عین سادگی بیشتر در اختیار تیم باشم تا اینکه بخواهم خودنمایی کنم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید امیری در نشست خبری پیش از دیدار ایران و سوریه اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است و امتیازاتی که در بازی های گذشته گرفتیم اعتماد به نفش خوبی به تیم داده است.

وی افزود: این مساله دلیل نمی شود بازی فردا را راحت بگیریم و نمی خواهیم خدای ناکرده با یک آسودگی خاطر وارد زمین شویم.ما همیشه مقابل تیم سوریه بازی های سختی را گذرانده ایم و مطمئنا فردا هم بازی سختی در پیش داریم.

امیری تاکید کرد:در روزهای گذشته تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم و به خودمان ایمان داریم که فردا یک بازی منظم و بدون حاشیه و فوتبالی که می تواند ما را به جام جهانی نزدیک کند ارائه خواهیم کرد.

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه در جریان بازی ممکن است چندین بار پست خود را تغییر بدهد و اینکه چقدر زمان می برد تا در آن پست شرایط خوبی را پیدا کند گفت: این را برای خودم جا انداخته ام که راحت با این مساله برخورد کنم.نمی خواهم برای خودم چالشی ایجاد کنم و خیلی راحت با این مساله کنار می آیم. در این چند سال تغییر پست زیاد داده ام و در پست های متفاوتی بازی کرده ام ولی با این وجود تمرکزم به هم نمی ریزد که وظایف هر پست چیست. بیشتر سعی می کنم در عین سادگی بیشتر در اختیار تیم باشم تا اینکه بخواهم خودنمایی کنم.

خبرنگاری از وحید امیری در خصوص پست مشترک بازیکنان تیم ملی و اینکه آیا واقعا مشکل مربوط به البسه تیم ملی است یا خیر سوال کرد که وی پاسخ داد: اول اینکه این قول را می دهم آن قضیه هیچ تاثیری در روند تیم ملی نخواهد گذاشت. برخی مواقع درون یک خانواده یکسری مشکلات و کمبودها به وجود می آید، همیشه این مشکلات وجود داشته و هیچ زمانی نبوده که مشکلات نباشد، البته من اسم این را مشکل نمی گذارم چون همیشه این مسائل کنار ما بوده.

وی ادامه داد:مساله آنقدر بزرگ نیست و من نمی خواستم در مورد این مساله حرف بزنم. هر چه به بازی نزدیک می شویم حواشی باید کمتر شود.خواهش من این است شما این قضایا را به بعد از بازی موکول کنید. هر چقدر آرامش تیم حفظ شود پیشرفت تیم حاصل خواهد شد.

258 41

کد خبر 1573430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =