۱ نفر
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
خرید کتاب پزشکی از انتشارات معتبر

انتشارات جعفری در زمینه های مختلفی از جمله علوم پایه پزشکی، لاتین در تمامی رشته های پزشکی ، داروسازی، دندان پزشکی، مامایی، پرستاری و سایر رشته های پیراپزشکی و همچنین روانشناسی فعالیت می کند؛

پس دانشجویان بدون اتلاف وقت و جست و جوی زیاد می توانند کتب پزشکی خود را خریداری کنند زیرا جعفری نوین از انتشارات کتاب پزشکی  و خرید کتاب پزشکی گرفته تا فعالیت هایی مانند ارائه جزوات اساتید، فیلم و سی دی آموزشی را برای دانشجویان فراهم کرده است. شما همچنین می توانید انواع آزمون های بین المللی سایر کشور ها را به صورت آنلاین از این سایت خریداری کرده و برای آزمون های خود آماده شوید.

قیمت کتاب پزشکی به موارد زیادی اعم از سال نشر و تعداد ویرایش های آن بستگی دارد. از این رو هنگامی که قصد دارید یک کتاب پزشکی را خریداری کنید بهتر است که حتما به مواردی مانند:

  • سال انتشار
  • ویرایش
  • تعداد صفحات
  • ناشر

توجه داشته باشید. همچنین یکی دیگر از موارد تاثیرگذار بر روی قیمت کتاب پزشکی مترجم می باشد. البته برخی از افراد خرید کتاب را به صورت زبان اصلی ترجیح می دهند که بنا به سلیقه بر روی جلد و ناشر قیمت آن نیز متغیر می باشد. کتاب پزشکی هاریسون یکی از کتاب های فعال و تایید شده در علوم پزشکی است  ، از جمله کتابهای علوم پزشکی و علاوه بر اینکه می توانید از آن به عنوان یک کتاب درسی استفاده کنید؛ می توانید به منزله یک کتاب برای افزودن به دانش خود و همگام بودن با علوم روز دنیا نیز آن را انتخاب کنید. خرید کتاب پزشکی، برای آن دسته از افرادی که دقت زیادی بر روی ناشر و مترجم دارند اهمیت زیادی پیدا می کند. البته با این سطح از دقت برای انتخاب کتاب، برخی از افراد ممکن است در نهایت بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نکنند. پس در ادامه برای خرید کتاب پزشکی شما را راهنمایی خواهیم کرد.

خرید کتاب های آزمون پزشکی در انتشارات جعفری

کتاب پزشکی هاریسون یکی از کتاب های معروف در زمینه پزشکی داخلی است که چاپ اول آن در سال 1950 میلادی منتشر شده است. چاپ بیستم این کتاب در سال 2018 با ویرایش های جدید برای افراد علاقه مند در زمینه علوم پزشکی ارائه شد. خرید کتاب پزشکی برای بسیاری از دانشجویان و دانش پژوهان این رشته از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از این رو یکی از منابع مهمی که می تواند به عنوان یک کتاب جامع و واحد معرفی شود، کتاب پزشکی هاریسون می باشد.

خرید کتاب پزشکی از انتشارات معتبر

معرفی : خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا

 

از چه مراکزی می توانیم برای خرید کتاب پزشکی اقدام کنیم؟

تمامی مراکز علوم پزشکی از طریق انتشارات مربوطه اقدام به فروش کتب پزشکی می کنند. از این رو برای اینکه به بهترین کتاب پزشکی دسترسی داشته باشید بهتر است که به انتشارات های مربوطه مراجعه نمایید. حال در این قسمت قصد داریم تا برای خرید کتاب پزشکی به شما بگوییم که چه مواردی برای علاقه مندان این حوزه اهمیت دارد. برای مثال قیمت یک کتاب پزشکی مانند کتاب پزشکی هاریسون ، از نظر منبع معتبر، نویسنده متخصص در این زمینه و مترجم ماهر و متخصص و همچنین انتشارات فعال در این حوزه اهمیت دارد. مورد دیگری که برای اهالی کتاب به خصوص کتب پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، مرجع کتاب است. مرجع کتاب باید کامل باشد؛ یعنی اینکه باید تمامی موارد منتشر شده را دارا باشد. از این رو انتشارات جعفری همواره کوشیده تا به این موضوع اهمیت زیادی بدهد و کتابی را در اختیار علاقه مندان آن قرار دهد که تمامی جلدهای آن موجود باشد.

یکی دیگر از مزایای خرید کتاب پزشکی از انتشارات جعفری، خرید اینترنتی این کتب است که در نتیجه قیمت کتاب پزشکی از طریق اینترنت نیز می تواند برای علاقه مندان راه بهتری پیشنهاد کند و در نهایت قیمت تمام شده نیز مناسب تر باشد.

کد خبر 1573569

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =