آیا ابراهیم رییسی به مذاکرات دل بسته است؟/ بلاتکلیفی کشور را گرفتار می کند

عزت الله یوسفیان ملا از نمایندگان ادوار مجلس اظهار داشت: ابراهیم رییسی باید به صراحت به مردم بگویند ما اهل مذاکره نیستیم و نمی‌خواهیم مذاکره کنیم.

عزت الله یوسفیان ملا از نمایندگان ادوار مجلس در پاسخ به این سوال که آیا دولت ابراهیم رییسی به مذاکره امیدوار است؟ به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: این امیدواری هم نیست، امیدواری یعنی اینکه باید به صراحت به مردم بگویند ما اهل مذاکره نیستیم و نمی‌خواهیم مذاکره کنیم و شرایط همین است و این شرایط ممکن است کمی سخت تر هم شود و به این دلایل ما نمی خواهیم مذاکره کنیم اما از آنطرف می گویند ما اهل مذاکره هستیم و حتما مذاکره می کنیم ولی 2 یا 3 ماه دیگر. الان شما می بینید 3 یا 4 ماه گذشته است و اگر قرار بود مذاکره شود، انجام می‌شد و اگر قرار است مذاکره نشود بگویید نمی شود یعنی الان این هم برای مردم سوال است که چرا صادقانه برخورد نمی شود.

»»بیشتر بخوانید؛

یوسفیان ملا: برخی بزرگان سکوت کردند چون در انتصابات دخالت داشتند

او افزود: حالا یک تاریخ و یک پیش فرض هایی دادند ولی آیا واقعا این مذاکره اتفاق می افتد؟ اگر اتفاق می افتد چه باید شود و تا کجا این ها تمایل دارند جلو بروند بالاخره مذاکره بده بستان است و این ها تا کجا می‌خواهند امتیاز بدهند و چه امتیازاتی را می‌خواهند به دست آورند؟ کسانی که الان برای مذاکره مسئولیت دارند کسانی هستند که قبلا ضد مذاکره بودند، این ها می گفتند باید برجام را در نطفه خفه کرد و آن را دفن کرد.

آیا ابراهیم رییسی به مذاکرات دل بسته است؟/ بلاتکلیفی کشور را گرفتار می کند

بلاتکلیفی کشور را گرفتار می کند و مردم را سردرگم!/از وزرا بپرسیم برنامه‌تان برای مشکلات چیست نمی‌دانند!

یوسفیان ملا ادامه داد: الان همین افراد می خواهند بروند در مورد برجام و آینده برجام مذاکره کند، اصلا نتیجه آن مذاکره چه می شود؟ پس این شعارهایی که می دادیم واقعا ما ضد برجام نبودیم بلکه ضد افرادی بودیم که برجام را داشتند. الان دولت خائن و جنایتکار آمریکا می گوید ما می خواهیم مازاد برجام مذاکره کنیم و جمهوری اسلامی می گوید ما مازاد برجام مذاکره نمی کنیم یعنی هنوز هم در موضوع مذاکره به تفاهم نرسیدند که آیا فقط برجام است یا آنها می خواهند مسائل منطقه و موشکی را پیش بکشند.

او تصریح کرد: بنابراین، این مسائل باید روشن شود و واقعا بلاتکلیفی کشور را گرفتار می کند و مردم را در حالت انتظار و سردرگمی قرار می دهد وگرنه اگر صادقانه بگویند که اهل مذاکره نیستیم و این مذاکره به سود آنها و به ضرر ما است پس برای همین باید این شرایط را تحمل کنیم و ما برای زمان مشکلات این برنامه ها را داریم. شما الان بروید از وزرای دولت و اعضای دولت سوال کنید می گویند نمی دانیم در حالی که در صحن مجلس، دولت آمده بود و اعضای دولت یکدیگر را نمی شناختند در حالی که طبق قانون اساسی ضامن هم هستند.

23219

کد خبر 1573702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • اسکندرزاده IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
    0 0
    چرا بعضی‌ از این سیاسیون فکر میکنند مذاکره یعنی مثل دولت قبل با سر دویدن و التماس کردن است همین تفکر و روش باعث امضای برجامی شد که بی نهایت خسارتزا و یکطرفه و به زبان ایران شد جناب یوسفیان چند سال با دولت تبخیرامید با برجام در تحریم بودیم امروز چرا چندماه صبر منطقی دولت جدید برای امثال شما ناراحت کننده است لطفاً حرف از مشکلات مردم نزنید که تفکر برجامی دلیل اصلی مشکلات مردم است