ژاوی، آخرین امید ستاره همیشه مصدوم بارسلونا

به نظر می رسد که اگر عثمان دمبله نتواند زیر نظر ژاوی نیز روزهای خوبی را تجربه کند، باید پایان کار او در بارسلونا را قطعی تلقی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از مهمترین بخش‌های مصاحبه ژاوی هرناندز در مراسم معارفه به عنوان سرمربی جدید بارسلونا به اظهار نظر او درباره عثمان دمبله بازمی‌گشت؛ جایی که ژاوی گفت: "از نظر من دمبله می تواند در پست خودش بهترین بازیکن دنیا باشد ولی باید روی او کار کرد. به خود او بستگی دارد و ذهنیتش و اینکه کمتر مصدوم شود. تمدید با او در اولویت های من است. هر بازیکنی مصدوم می شود ولی باید بهتر تمرین کند. سطح توقع من از بازیکنان بالاست و او به این درک خواهد رسید که باید بیشتر و بیشتر کار کند."

ژاوی، آخرین امید ستاره همیشه مصدوم بارسلونا

 
با این حال ستاره فرانسوی در این فصل تنها 20 دقیقه برای بارسا به میدان رفته و از طرف دیگر فقط چند ماه تا پایان قرارداد او باقی مانده است؛ اما با این وجود صحبت‌های اخیر ژاوی در مورد عثمان دمبله باعث شده که درهای جدیدی در بارسلونا به سمت این بازیکن باز شود، اتفاقی که نهایتا می‌تواند تمدید قرارداد او را هم در پی داشته باشد.

ر حال حاضر به نظر نمی رسد که عثمان دمبله این فرصت را داشته باشد که فورا توانایی‌های خود را به ژاوی نشان دهد چرا که او فعلا با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند. در واقع با توجه به شرایط به نظر می رسد که او در دیدار برابر اسپانیول شانسی برای به میدان رفتن نخواهد داشت اما احتمالاً بازی حساس برابر بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا فرصت مناسبی برای این ستاره فرانسوی خواهد بود تا کار خود را زیر نظر ژاوی آغاز کند.
 
با این همه در کاتالونیا این باور وجود دارد که کار زیر نظر ژاوی آخرین فرصت عثمان دمبله برای درخشش در بارسا خواهد بود؛ در واقع اگر دمبله نتواند زیر نظر این سرمربی جدید بارسا که اتفاقا نشان داده اعتقاد ویژه ای هم به او دارد توانایی های خود را به اثبات برساند، باید کارش را در نیوکمپ پایان یافته دانست؛ به این معنا که چند ماه آینده برای این وینگر فرانسوی و مشخص شدن آینده اش در بارسلونا حیاتی خواهد بود.
251254
 

کد خبر 1574128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =