۱۹ نفر
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
به بندر عباس سفر نکنید

ایسنا نوشت: مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از هم وطنان گرامی درخواست کرد در شرایط بحرانی فعلی و پس از وقوع زلزله و پس لرزه‌ها به شهر بندرعباس مسافرت نکنند.

مظفر آرمیده ضمن تشکر، قدردانی و خداقوت به همه مسئولین و دستگاه های اجرایی که همزمان با وقوع زلزله بصورت شبانه روزی در سطح شهر، جهت رفع مشکلات مردم حضور فعال داشته اند، افزود: با توجه به وقوع زلزله و تداوم پس لرزه ها، شهر بندرعباس و حومه نا ایمن بوده بر همین اساس تعداد زیادی از شهروندان بندرعباسی در مکان‌های اسکان اضطراری و بوستان ها، ورزشگاه‌ها و فضاهای باز و مدارس به سر می برند.

وی با بیان اینکه از هموطنان درخواست داریم تا زمانی که شرایط عادی نشده به شهر بندر عباس سفر نکنند، ضمن گلایه از هموطنان ساکن در استان های همجوار و هموطنانی که از دیگر نقاط کشور در زمان وقوع زلزله و بعد از آن به این شهر عزیمت کردند، درخواست کرد با توجه به پس لرزه‌ها مداوم و احتمال وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی، گردشگران و مسافرین به شهرهای خود بازگردند و از مسافرت به روستاها و جزایر جداً خودداری کنند.

آرمیده بیان کرد: طی بازدیدهایی که از سطح شهر انجام شده با وجود آماده باش همه ارگان‌ها متاسفانه از زمان وقوع زلزله شاهد حضور گردشگران زیادی در شهر بوده‌ایم که حضور این هموطنان موجب تجمع در مکان‌ها و فضاهای اسکان اضطراری شده و گلایه شهروندان بندرعباسی را به همراه داشته است.

وی تصریح کرد: از همشهریان خواستاریم ضمن حفظ آرامش و خونسردی با رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی از تردد های غیر ضروری در مسیرهای اصلی شهر خودداری کنید و با صبر و حوصله شرایط فعلی را مدیریت کنند.

۴۷۲۳۳

کد خبر 1574278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =