معاون قوه قضائیه: اگر پرونده کرسنت به قوه قضائیه ارسال شود رسیدگی خواهد شد

ایرنا نوشت: معاون اول قوه قضاییه گفت: پرونده کرسنت یک بار رسیدگی شده است و با توجه به اینکه پرونده بسیار مهمی است، اگر به این قوه ارسال شود، به آن رسیدگی خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق روز پنجشنبه در حاشیه همایش سفیران صلح شوراهای حل اختلاف در مشهد در مورد درخواست نمایندگان مجلس برای رسیدگی به پرونده کرسنت، افزود: نمایندگان مجلس دیروز نامه نوشته اند و باید ببینیم خواسته آنها چیست.

 ٢۶ آبانماه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام و المسلمین «محسنی اژه‌ای» رییس قوه قضاییه، با اشاره به مفاسد صورت گرفته در قرارداد گازی «کرسنت» و خسارات آن برای کشور، خواستار بررسی پرونده در دستگاه قضایی و برخورد با متخلفان این قرارداد شدند.

معاون اول قوه قضاییه در ادامه با اشاره به موضوع معیشتی کارکنان قوه قضاییه، خاطرنشان کرد: از دولت و مجلس می‌خواهیم در موضوع معیشت کارکنان قوه قضاییه از جمله استخدام کارکنان شوراهای حل اختلاف همراهی لازم را داشته باشند.
شورای حل اختلاف خراسان رضوی دارای ۳۳۵ شعبه است که از این تعداد ۱۰۹ شعبه در شهر مشهد و ۲۲۶ شعبه نیز در دیگر شهرستان‌های استان دایر است.

۴۷۲۳۳

کد خبر 1574352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =